Mandira Bedi, Dünya Kupası sırasında kriket efsaneleri tarafından görmezden gelindiğini söyledi: 'Başımı eğip ağlamak zorunda kaldım'

şermin

Member
Mandira Bedi neredeyse otuz yıldır sinema ve televizyon sektöründe oyuncu ve sunucu olarak çalışıyor. Sadece popüler filmlerde ve şovlarda yer almakla kalmadı, aynı zamanda Kriket Dünya Kupası panellerine de katıldı. Yakın zamanda Humans of Bombay ile yaptığı bir röportajda Mandira, Dünya Kupası'na ev sahipliği yaptığında kriket efsaneleri tarafından nasıl görmezden gelindiğini anlattı. (Ayrıca Okuyun: Anup Soni, Shanti setlerinden Mandira Bedi ile nadir bir fotoğraf paylaşıyor, hayranlar tepki gösteriyor)

Mandira Bedi geçtiğimiz günlerde Dünya Kupası'na ev sahipliği yaptığı dönemde kriket uzmanları tarafından nasıl görmezden gelindiğini hatırladı.
Mandira Bedi bir televizyon sunucusu olarak yaşadığı sefil deneyimleri anlatıyor

Kriket komitesindeki tek kadın olarak ilk kez sahneye çıktığını hatırlatan oyuncu, “Kolay olmadı çünkü komitede hiçbir zaman kadın olmadı. Sağdaki ve soldaki efsaneler komitede bir kadının bulunmasından pek memnun değildi. Bir soru sordum, bazı sorularım gerçekten saçma, alakasız, aptalcaydı ama özetim şuydu: 'Aklınıza gelen soruları sorun. Aklınıza ne gelirse gelsin, söz konusu bile olamaz, sormaya çekinmeyin.' Yani benim aklıma bu sorular geldikçe evdeki birinin aklına da benzer sorular geliyor. Safçıları temsil etmemem gerekiyor, sıradan insanı temsil etmem gerekiyor.

Şöyle devam etti: “Başımı eğdim ve ağladım ve her iki yanımda oturan insanlar 'Ben sadece bir kahve alacağım' dediler. Kahve ister misin?' ve yeni ayrıldım. Mutsuzdum ve ilk hafta kimse bana bir şey söylemedi. Kekeledim, tökezledim, gergindim ve hiçbir yerden destek alamadım. Bir yardımcı sunucum vardı. Sorularına yanıt verildi.”

Mandira Bedi'nin oyunculuk kariyeri

Madira ilk oyunculuk deneyimini Shanti (1994–1998) adlı televizyon dizisinde yaptı. İlk Bollywood filmi, Shah Rukh Khan ve Kajol'un başrollerini paylaştığı Dilwale Dulhaniya Le Jayenge (1995) idi. Daha sonra Shaadi Ka Laddoo (2004), Dus Kahaniyaan (2007), Ittefaq (2017), Vodka Diaries (2018), The Tashkent Files (2019) ve Saaho (2019) gibi filmlerde rol aldı.

Mandira en son KK Menon, Babil Khan, R Madhavan, Boman Irani ve Divyendu Sharma'yla birlikte The Demiryolu Adamları'nda (2023) görüldü.