Megha Ray: Artık çok daha akıllı bir kitleye hizmet veriyoruz

şermin

Member
Aktris Megha Ray, daha gerçekçi ve gençlerin bağ kurabileceği hikayeleri benimsemeye inanıyor.

mega ışın

“Çok daha akıllı bir kitleyi hedefliyoruz ve iş gerçek hikayeler sunmaya geldiğinde OTT’nin diğer medya kuruluşlarına getirdiği zorluk göz ardı edilemez. Bu yüzden her zaman daha gerçekçi roller oynadım, çünkü gereksiz drama, gerçek dışı durumlar ekranda yapmayı sevdiğim şey değil. Hikayeler, günümüz gençlerinin bağlantı kurabileceği bir şey olmalı” diyor. Apna Bhi zamanı Ayega Ve Çaldı Jaun Tere Çaldı Mein Aktör.

Eğitimli bir Bharatnatyam dansçısı ve bilgisayar mühendisi olan Ray, yol boyunca öğrenmeyi planlıyorsanız sektörde başarılı olmanın zor olduğunu ekliyor.

“Görme yetisini kaybetmek üzere olan ve dansçı olmayı arzulayan bir kıza dayanan bu şov için seçmelere katılma şansım oldu. Bu benim gazete için ilk seçmemdi. Dil Yeh Ziddi ve onu kırdım. Setteki ilk birkaç gün gerçek anlaşmaydı. Daha önce hiç çekim görmediğim için tamamen bilgisizdim ve bir şeyi farklı açılar ve lenslerle birden çok kez çekmeniz gerektiğini fark etmemiştim. Hangi pozisyonu alacağımı, ışığın nerede olduğunu anlamak benim için gerçekten zordu. Karşınızda insanlar yokken bile konuşmak ve duyguları ifade etmek çok zordu. Şimdi geriye dönüp baktığımda, o zamanlar elimden gelenin en iyisini yapamayacakmışım gibi hissediyorum çünkü nereye bakacağımı ve ne varsayacağımı bilmiyordum” diyor.

Ray şu anda başka bir gençlik merkezli programla meşgul ve sayı oyunuyla hiç ilgilenmediğini söylüyor. “Sadece işimi dürüstçe yapmak istediğim için TRP beni asla endişelendirmiyor. Birkaç yıldır sektörün içindeyim ve şu an itibariyle meşgulüm. Sapnon Ki Chhalaang. TRP’leri takip etmiyorum. İlk programımda rakamlar konusunda biraz endişelendiğimi hatırlıyorum, ancak zamanla iş yönü benim için hiçbir şekilde anlaşılamadığı için elimden gelenin en iyisini yapmayı öğrendim. Derinlerde olsa da, sayıların uzun vadede önemli olacağını biliyoruz,” diye sözlerini bitiriyor.