Mickie Dudaney: Her iki dünyanın da en iyisini gördüğüm için şanslıyım

şermin

Member
Yirmi yıla yayılan bir kariyere sahip olan aktör Micckie Dudaney, daha gidecek çok yolu olduğunu düşünüyor.

Mickey Dudaney

“İlk şovumun merkezi bir parçası olmaktan bu kadar uzağa gelmiş olmam inanılmaz. Saarthi 2004’ten 2023’e, aynı zamanda hala başrol oynadığım yer. İzleyicilerin eskiden TV sanatçılarına taptığı, bugün ise izleyicilerin sosyal medya sayesinde her an onlarla kolayca bağlantı kurabildiği bir dönemin parçasıydım. Her iki dünyanın da en iyisine sahip olduğum için kendimi çok şanslı görüyorum” dedi. udaan Ve Aap Ke Aa Jane Se Aktör.

16 konseri bulunan Dudaney, o yıllarda bile rekabetin zorlu olduğunu ekliyor. “Televizyona girdiğimde, genç bir adam olmayı sabırsızlıkla bekleyen bir üniversite öğrencisiydim. İlk çıkışım tamamen kader tarafından, çok az çabayla gerçekleşti ve gösteri dört yıldan fazla sürdü. Uss waqt bhi rekabeti bahut tha çünkü daha az kanal vardı ve başka ortam yoktu. Bugün rekabet yüksek olduğunda, bunu dengelemek için çok daha fazla fırsatınız var.”

Oyuncu, molaların her zaman bir sanatçının lehine olmadığına inanıyor. “Gösterimden sonra üç yıl ara verdim. Choti Bahu. Ve geri tepti çünkü geri dönüp kendimi sektörde yeniden yönlendirmek benim için gerçek bir mücadeleydi. Kamera hücreleriyle yeniden başlamak zorunda kaldım ve yavaş yavaş yerimi geri buldum.

Dudaney şu sıralar başka bir Daily TV ile meşgul. “Son gösterim olarak Raj Mahal hayatta kaldım, gerçekten karmaşık bir karakteri oynamak zorundayım Doosri Maa. Gösteri bir yılı aşkın bir süredir devam ediyor ve ben biraz geç atladım ama hiç pişman değilim çünkü setin yeni ekibi olmanın tadını çıkarıyorum” diye sözlerini bitiriyor.