Mini Mathur, kendisini merhum aktör Madhubala ile karşılaştıran bir Insta kullanıcısına yanıt veriyor.

şermin

Member
Oyuncu ve televizyon siması Mini Mathur nostalji yaşadı ve eski fotoğraflarını paylaştı. Pazar günü Mini, Instagram’da fotoğrafların arkasındaki hikayeleri açıklayan bir not da yayınladı. Siyah beyaz görüntülere yanıt olarak hayranlar, Mini’yi merhum aktör Madhubala ile karşılaştırdı. Mini, karşılaştırma hakkında bir Instagram kullanıcısına da yanıt verdi. (Ayrıca okuyun | Indian Idol’da Mini Mathur’dan Dharmendra ve Hema Malini Arasında “Bir An Yaratması” İstendi)

Hayranlar Mini Mathur’u Madhubala ile karşılaştırdı.
Mini’nin resimleri

İlk yakın çekim fotoğrafta Mini, yüzünü elinin üzerine koyarken gülümsedi. Makyajsız bir görünüm sergiledi. Bir sonraki resimde Mini, parlak ruj sürmüş, saçlarını arkadan bağlamış ve ayrıca küpe takmıştı. Baskılı bir kıyafet giydi ve kameraya gülümsedi.

Mini’nin notu

Fotoğrafları paylaşan Mini, “Bahar temizliği yaparken yeniden keşfedilen birkaç fotoğraf, bana nazik, güvenen, kolayca neşelenen, kalbi umut dolu insanı hatırlattı. Olasılıkların destekçisi. meh Ben kesinlikle daha fazlasıyım.” Şimdi eğlenceli (gülen gözler emojisi ile sırıtan yüz).

Ayrıca şunları ekledi: “Fotoğraf 1: @sumikonandaphotography tarafından uzun bir kampanya çekimini bitirdikten sonra çekildi (biliyorum çünkü yorgunluktan bir göz küçük). Tam makyajımı temizliyordum ve bana “dur” dedi… ışık çok güzel.” Birlikte en iyi fotoğraflarımız onun ısrarla çektiği fotoğraflardı. Fotoğraf 2: Bonnie Hazuria’nın profesyonelce çekilmiş ilk fotoğrafım. Nasıl poz vereceğimi bilmiyordum, kuzenim @preetiendlaw’a ait bir bluz giymiştim… saçımı kurutmamıştı bile ama çıktıktan sonra bir sürü modellik kampanyasına katıldım. Mini ayrıca hashtag’leri de ekledi – fotoğraflar, nostalji ve bahar temizliği buluntuları.

İnsanlar onu Madhubala ile karşılaştırdı

Bir hayran şöyle yazdı: “Burada biraz #Madhubala’ya benziyorsun.” Mini, “Bunu birçok kez anladım.” Cyrus Sahukar yorum yaptı: “Madhubala Mathur!” Başka bir kişi, “Bu resimlerde Madhubala’ya benziyorsun!”

Bir yorum şöyleydi: “Güzel. Büyüleyici görünüyorsun.” Başka bir kişi, “Dünkü bir kahraman gibi… Çok güzel görünüyorsun.” Başka bir hayran, “Başından beri çok sevimli ve zarifsin. Indian Idol’da bile performansınız çok farklıydı, çok gerçekti. Indian Idol’ü sadece senin performansını görmek için izledim!”

Mini, kariyerinin başlarında MTV Hindistan’da birkaç programa ev sahipliği yaptı. Ayrıca altı sezon boyunca realite şarkı programı Indian Idol’a ev sahipliği yaptı. Ayrıca 2007’de Jhalak Dikhhla Jaa’nın ikinci sezonunda yarışmacıydı. Birkaç yıl önce Prime Video dizisi Mind the Malhotras’ta Shefali Malhotra’yı canlandırdı. Mini, bu Şubat ayının başlarında eşi ve film yapımcısı Kabir Khan ile 25. evlilik yıl dönümünü kutladı.