Monika Bhadoriya, TMKOC üzerinde çalışırken intihara meyilli olduğunu ve işkence gördüğünü söyledi

şermin

Member
Oyuncu Monika Bhadoriya geçtiğimiz günlerde popüler TV programı Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah’ın (TMKOC) yaratıcılarının program üzerinde çalışırken kendisine işkence ettiğini iddia etti. O sırada intihar düşünceleri olduğunu söyledi. Daha önce, içerik oluşturucuların üç aylık aidatlarını ödemediklerini söylemişti, ki bu aşağı yukarı durum buydu. ₹4-5 lakh, bir yıldan fazla. Ayrıca okuyun: Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah’dan Priya Ahuja Rajda, Jennifer Mistry’nin asla tacizde bulunmadığını doğruladı

Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah’da Bawri rolünde Monika Bhadoriya.
Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah hakkında Monika Bhadoriya

Monika Bhadoriya, Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah’ta (TMKOC) Baga’nın sevgilisi Bawri rolünü oynadı. Daha önce Hindustan Times’a konuşan Monika, dizinin setinde geçirdiği günleri “cehennem” olarak tanımlamış ve dizinin yaratıcılarının kanser tedavisi gören annesine destek vermediğini iddia etmişti. “Geceyi hastanede geçirirdim ve sabah erkenden çekim için beni ararlardı. Formda olmadığımı söylesem bile beni gelmeye zorlayacaklardı. İşin en kötü yanı, çekimden sonra bile beklemek zorunda kalmam ve yapacak hiçbir şeyimin olmamasıydı.”

İntihar düşünceleri üzerine Monika Bhadoriya

Pinkvilla ile yaptığı bir röportajda Monika, “Birçok aile trajedisi yaşadım. Çok kısa sürede annemi ve anneannemi kaybettim. İkisi de hayatımın temel direkleriydi, beni çok iyi yetiştirdiler. Onun kaybını sindiremedim ve hayatımın bittiğini düşündüm. Bu süre zarfında, yine çok ıstırap verici olan Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah için çalıştım. Bütün bu işkenceler ve düşünceler intihar etmem gerektiğini hissettirdi. Onlar (TMKOC yaratıcıları) “Babası öldü ve parayı verdik” dediler. “Parayı hasta annesini tedavi etmesi için verdik. Bu sözler beni derinden yaraladı.”

Ayrıca Monika, sette gördüğü tedavinin ardından diziden ayrılmak istediğini de hatırlattı. “Ailemi şovumun setine getirmeyi hayal etmiştim ama setlerdeki atmosferi gördükten sonra ailemden sete gelmelerini asla istememeye karar verdim.” “Ama annem hastalanıp hastanedeyken Son günlerde onu setlere götürüp çalıştığım yeri göstermem gerektiğini düşündüm ama bu imkansız oldu” diye ekledi.

Monika, Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah’ın çevresinin gösteriden ayrılmasına neden olduğunu iddia ederken, programdaki diğer kişilerin de para için çalıştığını söyledi. “Para önemlidir, ancak kendine saygıdan daha önemli değil” dedi. Monika ayrıca dizinin yaratıcılarını oyuncuları parasız dolandırmakla ve sözleşmelerinde bazı şeyleri netleştirmemekle suçladı.

Son zamanlarda Jennifer Mistry Bansiwal, Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah’ın yapımcılarını cinsel tacizle suçladı. Onun yanı sıra Disha Vakani, Priya Ahuja, Shailesh Lodha ve şimdi Monika da yapımcılara karşı konuştu. Gösteri on yıldan fazla bir süredir başarıyla devam ediyor.

İNTİHAR HATTI BİLGİSİ:

Desteğe ihtiyacınız varsa veya ihtiyacı olan birini tanıyorsanız, lütfen en yakın ruh sağlığı uzmanınızla iletişime geçin. Yardım hatları: Aasra: 022 2754 6669; Sneha Hindistan Vakfı: +914424640050 ve Sanjivini: 011-24311918