Mouni Roy, seçim yenilgisinin ardından Smriti Irani'yi destekliyor: “Her zaman yanınızdayım”

şermin

Member
Aktris-politikacı Smriti Irani Salı günü Amethi Lok Sabha seçim bölgesini büyük bir oy farkıyla Kongre partisi adayına kaptırdı. Seçim yenilgisinin ardından aile üyelerinden ve aralarında aktör Mouni Roy'un da bulunduğu yakın arkadaşlarından destek alıyor. (Ayrıca Okuyun: Mouni Roy, Smriti Irani'nin Kyunki…günlerindeki doğum gününü hatırlıyor: 'O zamanlar senin gibi olmak istedim, şimdi de senin gibi olmak istiyorum')

Mouni Roy'un Smriti Irani ile yakın bir bağı var.
İhtiyacı olan bir arkadaş

Koltuğu kaybettikten sonra Smriti, Instagram'da yenilgisini kabul eden ve yanında duran insanlara şükranlarını sunan bir gönderi paylaştı.

Bir günde 360 milyon Hintli bizi ziyaret etti ve genel seçim sonuçları için Hindistan'ın tartışmasız platformu olarak bizi seçti. En son güncellemeleri burada keşfedin!

“Hayat böyle… Hayatımın on yılı boyunca bir köyden diğerine taşındım, yeni hayatlar inşa ettim, umutlar ve özlemler besledim ve yollar, naali, khadanja, çevre yolu, tıp fakültesi ve daha fazlası gibi altyapı üzerinde çalıştım” diye yazdı Smriti .

Şöyle devam etti: “Yenilgilerde ve zaferlerde yanımda olanlara sonsuza kadar minnettarım. Bugünü kutlayanları tebrik ediyorum. 'Josh nasıl?' diye soranlara ise 'Hala kafası iyi efendim' diyorum.

Arkadaşları ve hayranları yorumlar bölümünde ona desteklerini gösterdi. Bu yorumlardan biri arkadaşı ve Kyunki Saas Bhi Kabhi Bahu Thi'nin yardımcı oyuncusu Mouni'den geldi. Mouni kırmızı kalp emojisiyle “Her zaman seninle” diye yazdı.

Aktris Neena Gupta, “Sıkı çalışmaya devam edin, hepsi bu” yorumunu yaptı. Aktör Sonu Sood da yorum kısmına kırmızı kalp emojisi bıraktı.

Aktris Aashka Goradia, Smriti'ye desteğini gösterdi ve şunu yazdı: “HER GÜN sizinle! Hiçbir şey seni yaptığın iyiliklerden alıkoyamaz ve hiçbir şey engelleyemez! Tam güç.”

Smriti Amethi koltuğunu kaybetti

Uttar Pradesh'ten Birlik Bakanı ve Bharatiya Janata Partisi (BJP) adayı Amethi Smriti koltuğunu Kongre lideri Kishori Lal Sharma'ya kaptırdı.

Kishori, Uttar Pradesh'te Nehru-Gandhi ailesinin kalesi olan Amethi'de İranlıları 167.000'den fazla oyla yenerek büyük bir zafer elde etti. Seçim Komisyonu'na göre İran 372.032 oy alırken Sharma 539.228 oy aldı. BSP adayı 34 bin 534 oy aldı.

2019 yılında Smriti ön plana çıktı ve 2019 Lok Sabha seçimlerinde kıdemli Kongre Milletvekili Rahul Gandhi'yi 55.120 oy farkla yenerek “dev suikastçı” olarak anıldı. 2004, 2009 ve 2014 Lok Sabha seçimlerinde sandalyeyi kazanan Rahul Gandhi'nin 413.394 oyuna karşılık 468.514 oy aldı.