Mrinal Navell: Bir kast ajansı benden bir reklamda rol alabilmek için uzlaşmamı istedi

şermin

Member
Yeh Jhuki Jhuki Si Nazar ve Kundali Bhagya’daki rolleriyle tanınan aktris Mrinal Navell, bir reklamdaki rol için kendisinden taviz vermesinin istendiği zamanı hatırlıyor. “Yaklaşık bir yıl önce, hâlâ ilk gösterimi yaparken oldu. TV reklamları için çok sayıda seçmelere katılırdım” diyor ve şöyle devam ediyor: “O (kast ajansı) bana iki kızın kısa listeye alındığını ve içlerinden birinin Kartik Aaryan (oyuncu) ile birlikte bir reklam için seçileceğini söyledi. Ertesi gün rolü alabilmek için taviz vermem gerektiği haberini aldım. Uzlaşmanın ne anlama geldiğini biliyordum ama yine de tam olarak ne söylemek istediğini bilmek istiyordum.”

Mrinal Navell oyuncu kadrosu deneyimi hakkında konuşuyor

Aktör durumla yüzleşti ve sordu: “Ne tür bir uzlaşmadan bahsediyorsun?” O da şu cevabı verdi: “Sadece sıradan bir randevu, sadece bir akşam ve sözleşmeyi orada imzalayabiliriz.” 22 yaşındaki oyuncu bu görüşteydi. Bu öneri beni endişelendirdi ve pes etmedi. “Onu dövdüm ve o mesajı sildi. Bunun benim için altın bir fırsat olduğunu, kaçırmamam gerektiğini söyleyerek beni zorlamaya çalıştığı böyle şeylere ihtiyacım olmadığını söyledim. Bana baskı yapmaya başlayınca soğukkanlılığımı kaybettim ve onu daha da çok dövdüm.”

“Kişi hatta şunu iddia etti: ‘Tum TV oyuncusu ko nahi pata filmein kaise banti hai ve kaise cast hoti hai, sabko aisa karna padta hai.’ Agar aap maanjao toh aapko aage jaake film bhi dila denge.’ Onu engelledim ve ondan bir daha haber alamadım” diye devam eden Navell, sektörde dikkatli olmanın önemini de vurguluyor. “Herkes bunu söylemese bile ipuçları verme eğilimindeler. Bu kişi bunu doğrudan söyledi, o yüzden olayı bu kadar net hatırlıyorum.”

Şöyle devam ediyor: “Pek çok seçmede kızlar kısa elbiselerle oturuyor ve çok tuhaf bakıyorlar. Ama karşınızdakinin size bu şekilde yaklaşmaması için kendinize bir atmosfer yaratmalısınız. Hatta biz kızlardan kısa elbise giymemizi bile istiyorlar. Audition Mai Oyunculuk Aur Look Dekhna Hota Hai, Uske Liye Chhote Kapde Pehnna Zaroori Nahi Hota. Bunun gibi pek çok insan var; Sadece dikkatli olmamız gerekiyor.”

“Kızlar korkmaya eğilimli oldukları için daha dikkatli ve akıllı olmalılar. Oyuncu, “Acha kaam bina uzlaşma ke bhi mil jaata hai” diye bitiriyor ve sektördeki meslektaşlarını uyarıyor.

“Heyecan verici bir haber! Hindustan Times artık WhatsApp kanallarında
Bağlantıya tıklayarak bugün abone olun ve en son haberlerden haberdar olun! Buraya tıklayın!