Mrunal Thakur, Bigg Boss 17 finali öncesinde Ankita Lokhande'yi destekliyor

şermin

Member
Bigg Boss 17, son bölümüne ev sahipliği yapacak ve bu sezonun kazananını açıklayacak. Merakla beklenen an öncesinde oyuncu Mrunal Thakur, kocası Vicky Jain ile Bigg Boss evinde bulunan yarışmacı Ankita Lokhande'ye sevgisini ve desteğini dile getirdi. Ankita ve Mrunal, kız kardeşleri canlandırdıkları Pavitra Rishta'da birlikte çalıştılar. Ayrıca şunu okuyun: Ankita Lokhande, Vicky Jain'e şunları söylüyor: “Asıl mesele, senin steri zindagi se olmandır”

Ankita Lokhande ve Mrunal Thakur, Pavitra Rishta'da birlikte rol aldı.
Mrunal'dan Ankita Lokhande'ye

Mrunal, Ankita Lokhande'nin güzel pembe sari içindeki bir fotoğrafını yayınladı. Başlıkta şöyle yazdı: “Ankita, benim en güçlü kadınım (ellerini kaldırıyor emojisi). Sana güç ve sevgi gönderiyorum.” Ankita birçok arkadaşından ve ünlülerden çok fazla destek aldı. Bu sezonun en güçlü oyuncularından biri.

Amazon indirim sezonu geldi! Şimdi kendinize davranın ve tasarruf edin! buraya tıklayın
Büyük Patron 17

Şu anda evde Ankita ve Vicky dahil dokuz yarışmacı var. Bigg Boss 17'nin sunuculuğunu Salman Khan yapıyor. Ancak Weekend Ka Vaar'ın son bölümünde Karan Johar konuk sunucu rolünü üstlendi. Ankita'ya ve onun oyunculuğuna övgüde bulunurken aynı zamanda Vicky'nin programdaki bitmek bilmeyen kavgaları sırasındaki davranışından dolayı da seslendi.

Rakhi, Ankita Lokhande'yi destekliyor

Daha bir gün önce eski Bigg Boss yarışmacısı Rakhi Sawant, Ankita'yı destekledi ve Vicky Jain'in annesiyle dalga geçti. Bir Haberda, Ankita'ya karşı yaptığı tartışmalı röportajlarla dikkatleri üzerine çeken Vicky'nin annesinin Ankita Lokhande'ye yaramazlık yaptığını ancak oyuncunun Bigg Boss 17'yi kazanması durumunda kutlayacağını söyledi.

Rakhi, Vicky'nin annesine şöyle dedi: “Vicky ve Ankita evlendiler, ama neden onların tartışmalarının arasına giriyorsun? Ne yapıyorsun kaynana? Huzurlu olun, güzel yemekler yiyin, hayatın tadını çıkarın. Bunu neden yapıyorsun.” ?”

“Ankita kesinlikle kupayı kazanacak. Bigg Boss'u kazanacak, benim tahminim bu. Gösteriyi Marathi kızımız Ankita kazanacak. Sonra da “Gelinim kazandı” diyerek kutlama yapacaksın, yapma bunu Ankita'nın kaynanası. Oğlunuzla gelininiz arasında bu kadar konuşmayın. Benim evimde de çok kavga ettik. Annem hiç müdahale etmedi. Gelininize saygı gösterin, ancak o zaman insanlar kızınıza saygı duyacaktır” diye ekledi.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde