Munmun Dutta'nın nişanı reddettikten sonraki ilk gönderisi: 'En iyi hayatımı yaşıyorum'

şermin

Member
Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah (TMKOC) oyuncuları Munmun Dutta ve Raj Anadkat, Çarşamba günü haberin yayınlanmasından birkaç saat sonra Vadodara'da nişanlandıkları yönündeki iddiaları yalanladı. Şimdi Munmun ilk gönderisini Instagram'da paylaştı. Oyuncu, yakın zamanda New York'a yaptığı geziden paylaştığı fotoğraflarda Brooklyn Köprüsü yakınında poz verdi. Ayrıca şunu okuyun: Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah oyuncuları Raj Anadkat ve Munmun Dutta, nişan söylentilerinin 'temelsiz' olduğunu söyledi

Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'dan Munmun Dutta, Raj Anadkat'ın nişanını inkar ettikten sonra yeni fotoğraflar paylaşıyor.
“En iyi hayatımı yaşıyorum”

Geçtiğimiz birkaç haftadır New York'tan çarpıcı tatil fotoğrafları paylaşan Munmun Dutta, Perşembe günü Instagram'da bir dizi nostaljik fotoğraf yayınladı. Altyazısı şöyleydi: “Hayatımı en iyi şekilde yaşıyorum (dansçı emojisi). NYC gezimin ve fotoğraf çekimlerimin son fotoğraflarını paylaşıyorum.”

Hindustan Times – Son dakika haberleri için en hızlı kaynağınız! Şimdi Oku.

TMKOC'de sırasıyla Babita Iyer ve Tipendra Jethalal Gada diğer adıyla Tapu'yu canlandıran Munmun Dutta ve Raj Anadkat'ın yıllardır birlikte olduğu söyleniyor; ama ilişkilerini inkar ettiler. Perşembe günü Munmun, kendisiyle nişanlandığına dair 'sahte haberler' hakkında konuşmak için Instagram Stories'i de kullandı. Oyuncu, çay içerken çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak şunları yazdı: “Sahte haberler toh chalti rahegi (Sahte haberler her zaman var olacak). Ama hiçbir şey kız çetemle geçirdiğim akşam çayının yerini tutamaz.”

Munmun Dutta ve Raj Anadkat nişanlandıklarını yalanladı

Munmun Perşembe günü The Times of India'ya şunları söyledi: “Bu haber saçma, yanlış ve gülünç. Bunda en ufak bir doğruluk payı yok. Ve dürüst olmak gerekirse, enerjimi sürekli ortaya çıkan bu sahte şeye odaklamak istemiyorum.” Raj, Instagram hikayelerini açtı ve şöyle yazdı: “Herkese merhaba, açıklığa kavuşturmak için: Sosyal medyada gördüğünüz haberler yanlış ve asılsızdır. Raj Anadkat Takımı.”

Açıklama, çifte yakın bir kaynağın News18'e Munmun ve Raj'ın bu ayın başlarında ailelerinin önünde yüzük taktıklarını söylemesinden saatler sonra geldi. Kaynak News18'e şunları söyledi: “Nişan sadece birkaç gün önce gerçekleşti. Görünüşe göre ikili yüzüklerini Vadodara'da (Gujarat) değiştirmişti. Munmun ve Raj'ın aileleri ilişkilerini kabul ettiler ve törende de hazır bulundular.”

Kaynak ayrıca şöyle açıkladı: “Raj, Taarak Mehta Ka Ooltah Chashmah'a katıldığından beri birlikteler. Çok açıktı. Setteki herkes bunu biliyordu. Aslında bazı insanlar Munmun ve Raj'ın bir noktada evleneceğinden emindi. Bu yüzden artık nişanlı olmaları şaşırtıcı değil.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde