Naagin oyuncusu Madhura Naik’in kız kardeşi ve eniştesi İsrail’de öldürüldü

şermin

Member
Naagin dizisindeki rolüyle tanınan oyuncu Madhura Naik, geçtiğimiz günlerde Instagram’da kuzeni Odaya ve kocasının İsrail’de öldürüldüğünü söylediği bir Haber paylaştı. Aktör, ikilinin devam eden İsrail-Hamas çatışması sırasında Cumartesi günü çocuklarının önünde öldürüldüğünü söyledi. Her iki taraftan da “hiçbir tür şiddeti desteklemediğini”, bunun yerine İsrail’in meşru müdafaa hakkını savunduğunu açıkça belirtti. Ayrıca şunu okuyun: Swara Bhasker, Hamas’ın İsrail’e yönelik saldırıları karşısında insanların yaşadığı şok ve dehşetin ‘biraz ikiyüzlü göründüğünü’ söyledi

Madhura Naik, Instagram’da yayınladığı Haberda ölümlerden bahsetti.
Madhura Naik kuzeninin cinayetini anlatıyor

“Ben, Madhura Naik, Hint kökenli bir Yahudiyim. Şu anda Hindistan’da sadece 3.000 kişiyiz. Bir gün önce 7 Ekim’de ailemizden bir kızımızı ve bir oğlumuzu kaybettik. Kuzenim Odaya, iki çocuğunun gözü önünde kocasıyla birlikte soğukkanlılıkla öldürüldü. Bugün benim ve ailemin karşı karşıya kaldığı gönül yarası ve duygular kelimelerle ifade edilemez. Bugün itibariyle İsrail acı çekiyor. Çocukları, kadınları ve sokakları Hamas’ın gazabıyla yanıyor. Kadınlar, çocuklar, yaşlılar ve zayıflar hedef alınıyor” dedi.

Madhura, ‘Yahudi olduğu için saldırıya uğradığını’ söyledi

“Dünya acımızı görsün diye dün kız kardeşimin ve ailesinin bir fotoğrafını yayınladım ve Filistin yanlısı Arap propagandasının ne kadar derin olduğunu görünce şok oldum. Yahudi olduğum için utandım, aşağılandım ve hedef gösterildim. Bugün bunu yapmak istiyorum.” Duygularımı ifade edin ve takipçilerime, arkadaşlarıma ve sevdiğim insanlara, bunca yıldır beni ve beni destekleyen ve yaptığım tüm işler için sevgi ve takdir gösterdiğimi anlatın. Ayrıca beni tanımayanlar için, İsrail’in soğukkanlı bir katil olduğuna dair Filistin yanlısı Arap propagandası da doğru değil. Meşru müdafaa terör değildir. “Her iki tarafta da hiçbir türdeki şiddeti veya baskıyı desteklemediğimi açıkça belirtmek isterim” diye devam etti.

İsrail-Hamas çatışması

İsrail’in Hamas’la savaşının ardından İsrail ve Gazze amansız şiddete maruz kalıyor. Çatışma, Filistinli terör grubu Hamas’ın İsrail’in bazı bölgelerine sürpriz bir saldırı başlatmasının ardından Cumartesi günü başladı. Hamas İsrail’e roket attı ve savaşçıları sınırı geçerek İsrailli sivilleri kaçırıp öldürdü. O tarihten bu yana İsrail’in çeşitli yerlerinde iki taraf arasında şiddetli çatışmalar yaşandı. 8 Ekim’de İsrail, Gazze Şeridi’ni yöneten Hamas’a savaş ilan etti.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde