Nakuul Mehta, Arshad, Priyanshu ve Anup Soni, Rituraj Singh'e son saygılarını sunuyor

şermin

Member
Aktör Rituraj Singh Salı günü 59 yaşında Mumbai'de öldü. Çarşamba günü eğlence sektörünün ünlüleri son saygılarını sunmak için evine ulaştı. (Ayrıca okuyun | RIP Rituraj Singh: Hansal Mehta, Vivek Agnihotri ve Sonu Sood, Anupamaa aktörünün ölümü nedeniyle başsağlığı diledi)

Rituraj Singh Salı günü hayatını kaybetti.
Ünlüler Rituraj Singh'e saygılarını sundu

Arshad Warsi, Maria Goretti, Deepika Amin, Nakuul Mehta, Hiten Tejwani, Gauri Pradhan, Anup Soni, Priyanshu Chatterjee ve Jaswir Kaur ve daha birçok kişinin evine ulaştığı görüldü. Cenaze töreni öncesinde pek çok ünlünün de kendisine veda ettiği görüldü. Televizyon oyuncusu pankreas hastalığından muzdaripti ve yakın zamanda hastaneye kaldırıldı. Kalp krizinden öldü.

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!
Varun, Kajol ve Arshad, Rituraj'ın ölümüne yas tutmuştu

Salı günü Varun Dhawan ölümünün yasını tuttu. Varun, Instagram Stories'de bir fotoğraf paylaşarak şunları yazdı: “#rip Rituraj Sir onunla çalışırken harika vakit geçirdi ve onu daha birkaç ay önce Bebek John'un setlerinde ağırladı. Om Shanti ile tanıştım.” Badrinath'ta Ki Dulhania Rituraj, Badri'nin (Varun Dhawan) babası rolünü oynadı.

Kajol, Instagram Hikayelerinde bir fotoğraf paylaştı ve şunu yazdı: “Aileye en derin taziyelerimi sunuyorum… dua ediyorum.” Arshad Warsi, saygısını sunmak için X'e ulaştı ve şunu yazdı: “Ritu Raj'ın vefat etmesine çok üzüldüm. Aynı binada yaşıyorduk, yapımcı olarak ilk filmimin bir parçasıydı. Bir arkadaşımı ve harika bir aktörü kaybettim.”…seni özleyeceğim kardeşim…”

Film yönetmeni Vivek Ranjan Agnihotri X'e gitti ve şunları yazdı: “Rituraj dostum, bunu nasıl mümkün kıldın? “Kitna baaki tha (Bu kadar kaldı)…” Sanatçılar asla ölmez. Om Shanti.” Rituraj'ın yakın arkadaşı Amit Behl Salı günü PTI haber ajansına şunları söyledi: “Mide sorunları nedeniyle hastaneye kaldırıldı ve birkaç gün önce taburcu edildi. Saat 12.30 sıralarında evinde kalp krizi sonucu hayatını kaybetti.”

Rituraj'ın kariyeri hakkında

Rituraj, aralarında Hitler Didi, Anupamaa, Shapath, Aahat, Adaalat ve Diya Aur Baati Hum'un da bulunduğu birçok televizyon programında yer aldı. Ayrıca Satyamev Jayate 2 ve Yaariyan 2 gibi filmlerde de rol aldı.

Ayrıca Indian Police Force, Made in Heaven ve Bandish Bandits gibi web dizilerinde de yer aldı. Rituraj ilk kez 1993'teki Banegi Apni Baat adlı televizyon programıyla üne kavuştu. Son gösterileri arasında geçen ay sinemalarda gösterime giren OTT gösterisi Hint Polis Gücü de yer alıyor. Geride eşini ve iki çocuğunu bırakıyor.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde