Nakuul Mehta, Bade Acche Lagte Hain 3 eleştirilerine alçakgönüllülükle yanıt veriyor

şermin

Member
Aktör Nakuul Mehta, geçtiğimiz günlerde Bade Acche Lagte Hain 3 programını eleştiren Instagram’daki bir kullanıcıya mütevazi yanıtıyla internette kalpleri kazanıyor. Yakın zamanda Bade Acche Lagte Hain 3 üzerinde çalışmaya başladı ve fotoğraf paylaşım uygulamasında rol arkadaşı Disha Parmar ile bir fotoğraf paylaştı. Birçok kişi ekrandaki çifti övürken, içlerinden birinin söyleyecek başka bir şeyi var. Ayrıca okuyun: Nakuul Mehta ve Jainil Mehta, rock yıldızı şarkılarıyla eteklerinde dans ediyor

Nakuul Mehta, Bade Acche Lagte Hain 3’te Ram Kapoor olarak geri döndü.
Nakuul, Disha Parmar ile fotoğrafını paylaştı

Nakuul Mehta, Bade Acche Lagte Hain 3’te Ram Kapoor rolünü yeniden canlandırdı. Disha, Priya Sood olarak oynayacak. Fotoğrafını paylaşan Nakuul, “En sevdiğiniz Rajma Chawal’ın yeni sezonuna bir buçuk hafta kaldı. Biz nasılız? Aşk/fazladan aşk/eleştiri?”

Pek çok hayran kimyalarını överken, bir kullanıcı “Itna mazza nahi aa raha (Eğlenceli değil)” yorumunu yaptı. Priya yorgun görünüyor. Ram sıkıcı görünüyor. Diğer aktörler, hiçbir duygusal bağı olmayan vekillerdir.” Eleştirilere yanıt olarak Nakuul, daha güçlü bir şekilde geri döneceğine söz verdi. “Thodi mehnat aur karenge (Daha da çok çalışacağız)” dedi.

Bu sırada bir hayran oyuncuya şöyle yazdı: “Kimya her zamanki gibi zirvede.” Kesinlikle bayıldım.” “Bu sezona bayıldım! Hikaye, ruh hali, derinlik, RamPriya’nın bir an önce yolculuğuna başlamasını bekliyorum.”

Bade Acche Lagte Hain 3

Nakuul Mehta ve Disha’dan Bade Acche Lagte Hain 3 ayrıca Srishti Jain, Akshit Sukhija ve Supriya Shukla’yı oynuyor. Her hafta saat 20:00’de Sony TV’de yayınlanıyor. İkinci sezondan çıktıktan sonra dizinin üçüncü bölümü üzerinde çalışmaktan bahseden aktör, Hindustan Times’a şunları söyledi: “Telefonu aldığımda şok olmadım çünkü insanların buna nasıl tepki verdiğini, kendiliğinden devam ettiğimizi ve beğendiğimizi gördüm. ” , Yapılacak doğru şeyin bu olduğunu hissettim.”

“Harika bir fırsat olduğunu düşündüğüm şeyi sorgulamak için bir saniye bile ayırmadım. Gurur duyduğum bir gösteri. Tamamen sahibim ve gösteri kişisel olarak benim için o kadar güzel bir yolculuktu ki, seyircilerimiz için uygun bir övgü olacağını hissettim – bir araya gelip bunu tekrar yapmak. Harika bir yerden geldiğini hissettim ve ayrıca ağ, yaptığımız gösteriye ve yaptığımız aşka saygı göstermek istedi. “Ödülü aldığımız karakterler için bir tane aldım” diye ekledi.