Nakuul Mehta: Bade Achhe Lagte Hain 3’ü yapma kararı kesinlikle fevriydi. Bir Saniye Sürmedi (Özel)

şermin

Member
Nakuul Mehta, bir buçuk yıl dizinin bir parçası olduktan sonra geçen yıl Aralık ayında TV programı Bade Achhe Lagte Hain 2’den ayrıldığında, sete bu kadar çabuk döneceğini hiç düşünmemişti.

Nakul Mehta

Geçtiğimiz sezonu “tatmin edici bir yolculuk” olarak nitelendiren ve “harekete geçme zamanının geldiğini” hisseden oyuncu, yakında rol arkadaşı Disha Parmar ile Bade Achhe Lagte Hain 3 ile geri dönecek. Dizide rol alan aktörler Niti Taylor ve Randeep Rai, Nakuul ve Disha’nın ayrılmasının ardından hikayeyi ilerlettikten sonra çekimleri tamamladı. Mehta, yeni sezonun eski hikayenin veya dizinin tekrarı olmayacağını, “kalbin ve ruhun aynı kaldığı yeni bir dünya” olacağını söylüyor.

Nakuul, diziye dönüşü hakkında bize özel olarak şunları paylaşıyor: “Son iki buçuk ay, hayatımda bir anormallik oldu. Nerede olursam olayım, insanlar bana programımızı ne kadar özlediklerini ve son 18 ayın (yayındayken) nasıl hayatlarının ayrılmaz bir parçası olduğunu söylediler. Hatta bazıları yaşama sevincini aldığımı öne sürdüler” diye şaka yapıyor ve ekliyor: “Bir sanatçı olarak bu kadar çok sevgi hissetmek harika bir duygu.”

Bade Achhe Lagte Hain 2'de Disha Parmar ve Nakuul Mehta

Bade Achhe Lagte Hain 2’de Disha Parmar ve Nakuul Mehta

Yaratıcılar, dizinin yeni sezonunda onu ve aktris Disha Parmar’ı Ram ve Priya olarak geri getirmeye karar verdi. “Yeni bir dünyada kendi rollerimizi oynamamız ve seyirciyi neşelendirecek bir şeyler vermemiz için bizi bir araya getirmenin harika olacağını düşündüler” diyor.

Nakuul bunun sürpriz olmadığını kabul ediyor. “Telefonu aldığımda şok olmadım çünkü insanların yolumuza devam etmemize nasıl tepki verdiğini gördüm ve bir anda bunun yapılacak doğru şey olduğunu hissettim. Harika bir fırsat olduğunu düşündüğüm şeyi sorgulamam bir saniyemi almadı. Gurur duyduğum bir gösteri. Tamamen sahibiyim ve şov kişisel olarak benim için o kadar güzel bir yolculuktu ki, bir araya gelip bu şovu daha fazla yapmak için izleyicilerimize uygun bir övgü olacağını hissettim. Harika bir yerden geldi ve ayrıca kanal, yaptığımız şova ve oynadığımız karakterlere duyduğumuz sevgiye bir övgü niteliğinde olmak istedi.” diye açıklıyor.

Nakuul, bu yılki planında bunun olmadığını kabul ediyor. “Düşündüğüm şeyler vardı. Televizyona geri dönmeye hiç niyetim yoktu ama bu benim olan bir dizi ve onun markası. Ve bu sınırlı bir angajman olacaktır. Hayatı ve diğer taahhütleri böyle anlayabiliyorum. Bu yüzden fikir birliğine varmak ve karara varmak epey zaman aldı ama Bade Achhe Lagte Hain 3’ü yapma kararı kesinlikle fevriydi” diye paylaşıyor.

• YAZAR HAKKINDA

Mumbai merkezli Kavita Awaasthi, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT Cafe için bir TV yazarıdır.
    …ayrıntılı olarak görün