Nakuul Mehta ve Jainil Mehta, rock yıldızlarının şarkılarıyla eteklerinde dans ederek kalpleri fethediyor

şermin

Member
Aktör Nakuul Mehta Pazartesi günü özel bir Instagram makarası oluşturdu. Amerikalı dansçı ve koreograf Jainil Mehta’yı, iki adamın uzun renkli eteklerle rock yıldızı Hawaa Hawaa şarkısında dans ettiği bir dans Habersu için tuttu. Meslektaşları ve hayranları, ikiliyi coşkulu dansları ve “erkekliklerinden korkmadıkları” için övdü. (Ayrıca okuyun: Özel: Nakuul Mehta, “Bir saniye bile sürmedi” diyerek Bade Achhe Lagte Hain 3 yapma kararının fevri olduğunu açıklıyor)

Nakuul Mehta ve Jainil Mehta, Rockstar’ın Hawaa Hawaa şarkısında etekle dans ettiler.
Nakuul ve Jainil eteklerle dans ediyor

Nakuul, Instagram’da şunları yazdı: “@jainil_dreamtodance’i birkaç ay önce New York sokaklarında dholi taro’ya doğru keyifli bir şekilde gezindiği bir BRUT Habersunda buldum ve hemen onun ruhuna ve sanatına kapıldım. Görünüşe göre 7’nin diğer tarafındaydı.” Seas, günlerini en sevdiği program olan Bade Achhe Lagte Hain’in (kırmızı kalp emojisi) günlük dozuyla noktaladı. Bu, en sevdiğimiz şarkılardan birinin (şampanya şişesi emojisi) kutlamasından sonra #MenInSkirts’i çağrıştırdı. İki adam, beyaz bir gömlek, üzerine bağlanan kırmızı bir fular ve dökümlü bir etekten oluşan koordineli kıyafetler giyerler. Rockstar şarkısı AR Rahman tarafından bestelendi ve Mohit Chauhan tarafından söylendi. Imtiaz Ali filminde Nargis Fakri’de tasvir edilmiştir.

Jainil, Nakuul’un paylaşımına, “Birlikte tanışıp dans etmemizin hiçbir yolu yok!” diye yanıt verdi. Komedyen Aditi Mittal, “Nakkul Mehta, bir TV şovundaki en seksi adam. Bu bilim.” Bir hayran, “Erkekliklerinden korkmayan iki adam.” Başka bir hayran, “Stil ve gösterişle klişeleri yıkmak. Seninle gurur duyuyorum, Nakuul. Verdiğin kararlarla beni her gün mutlu ediyorsun. Her şekil, biçim ve türden ‘sanat’a duyduğunuz saygı. Dille lo efendim (Kalbimi al)!”

Nakuul, Bade Achhe Lagte Hain 3 ile geri dönüyor

Geçen hafta Nakuul, Bade Achhe Lagte Hain 3 serisi için Disha Parmar ile geri döndü. Her hafta saat 20:00’de Sony TV’de yayınlanıyor. Dizide ayrıca Srishti Jain, Akshit Sukhija ve Supriya Shukla rol alıyor. Nakuul ve Disha, Bade Achhe Lagte Hain dizisinin ikinci bölümünde aynı karakterleri canlandırmıştı. Disha geçtiğimiz günlerde kocası şarkıcı Rahul Vaidya ile ilk çocuğunu beklediğini duyurdu.