Namık Paul: Arkama yaslanıp kendimi başkalarıyla kıyaslamam

şermin

Member
Ek Deewana Tha Oyuncu Namık Paul, sektördeki kimsenin işinin kolay olmadığı konusunda ısrar ediyor, bu nedenle işini ve kariyerini başkalarıyla sürekli karşılaştırmanın bir anlamı yok.

Namık Paul

“Hiçbir iş kolay değildir. Sektöre girdiğimde oyunculuk çalışmaları çok kısıtlıydı. Her şey büyük afişler, öne çıkan şovlar, sınırlı kanallar ve programlarla ilgiliydi. Yani iş bulmanız gerektiğinde, bu gerçek bir mücadeleydi. Bazıları yaşıtlarından çok daha ileride iş bulabiliyor, diğerleri içinse zaman alıyor ama inanın burası öyle bir yer ki herkes kendi payına düşen iniş çıkışları yaşıyor. Bu yüzden arkama yaslanıp başkalarıyla kıyaslamıyorum. Bu benim yolculuğum ve onu nasıl şekillendirdiğinden memnunum” diyor. İşe ara verdiğinden bahseden Paul şunları ekliyor: “Bir zamanlar arkama yaslanıp gerçek bir projeyi beklemeye karar verdim. Sorumluluk tamamen bana aitti. Kimsenin hatası değil! Ve bu son iki üç yıl herkes için zor geçti. Neyse ki şu anda çok fazla iş oluyor. TV içeriğini eleştiren, gerici olarak nitelendiren ve ardından bunun için seçmelere katılan biri değilim. Herhangi bir içeriğin işe yaraması ve öne çıkması için iyi yazı temeldir ve gerisi onu takip eder.”

İçin Qubool Köpekbalığı Oyuncu, bir medya işine başlayıp oyunculuğa başlayalı yedi yıldan fazla oldu.

Dehradun çocuğu ekliyor: “Eğlenceli bir deneyimler karışımıydı. Oyunculuk aşkımın Haberin Detaylarıda kalmasına izin vermediğim için mutluyum. Bir haber odası işinden çok kısa bir süre içinde set çekimine geçtim. Bir kez televizyona çıktığımda aa toh gye, ab joh bhi karna yahi karna hai’yi tanıyordum.

Paul şu anda sosyal ve çağdaş hikayelere daha fazla odaklanmak istiyor. “Fantezi şovlardan bıktım Ek Deewana… Ve Kavaç. Ekranda bir hayaleti de oynadım (gülüyor), bu yüzden ekranda normal bir insanı oynamanın zamanı geldi diye düşünüyorum. Koşu şovum Lay Evet Galeİlk kez ikili bir rol oynadığım, duyguların ve ilişkilerin hikayesi. Her zerresinden keyif alıyorum.”