Neha Marda, doğum sonrası işe dönüş hakkında: Kızımın hayatımda olması kariyerimin bittiği anlamına gelmiyor

şermin

Member
Oyuncu Neha Marda bu yıl nisan ayında bir kız çocuğu dünyaya getirdi ve iyileşip yakında işine devam etmek için Kalküta’daki annesinin evinde vakit geçiriyor.

Neha Marda 10 yıllık evlilikten sonra anne oldu.

“Yedi aylıkken annemin yanına taşındım ve hala buradayım çünkü iyileşmem için kendime bu ara vermek istedim. Ayrıca kızım prematüre bir bebek olduğu için şu anda seyahat etmek onun için pek güvenli değil. Kısa bir süre önce kızının adını ve yüzünü sosyal medyada açıklayan ve Anaya Agarwal’ı dünyaya tanıtan Marda, Mumbai’ye dönmeyi ve yakında tekrar çalışmayı planlıyorum” diyor.

Dört gözle beklediği herhangi bir proje olup olmadığı sorulduğunda, oyuncular kendisine birkaç şey teklif edildiğini ancak “haksız” olduğu için alamadıklarını söylediler.

Şöyle açıklıyor: “Çocuğumu emzirdiğim için herhangi bir gösteriye katılmak benim açımdan yanlış olur. Bebeğimin önümüzdeki aylarda ne kadar talepkar olacağını ve benim için nasıl olacağını bilmiyorum.”

Ancak Balika Vadhu Ve Kundali Bhagya Oyuncu, doğum yaptıktan sonra aldığı kilo nedeniyle işe dönme konusunda bazı çekinceleri olduğunu itiraf ediyor. “Belki insanlar beni bir şova geri götürmeye hazırdır ve vücut şeklimi umursamazlar ama ben henüz hazır değilmişim gibi hissediyorum. Vücudumdan veya doğum sonrası görünüşümden rahatsız olduğumdan değil ama biraz daha sağlıklı ve hafif olmak istiyorum, böylece sırt çalışmamı tüm hızıyla sürdürebilirim” diye açıklıyor.

37 yaşındaki oyuncu, iyileşirken bu dönemin tadını çıkarmak için ara vermesinin de kendisi için önemli olduğunu ve “uzun sürmeyeceği için” bebeğine zaman ayırmasının kendisi için önemli olduğunu ekliyor. ”

Pek çok genç kadının, yeni doğan bebeklerinin evinden çıkıp işe giderken annelerinin suçluluk duygusunu yaşadıkları göz önüne alındığında, Marda kendini zihinsel olarak hazırlamıştır ve kızının kendisine bağımlı hale gelmesini çok fazla istemediğinin farkındadır. “Abhi mere bachhe ko meri zarurat hai, isliye sadece liye yeh önemli hai. Ama böyle olduğu söylenmelidir. Ben hayatı boyunca bebeğini kaşıkla besleyen annelerden değilim. Her zaman onun yanında olmayacağım,” diye devam ediyor aktör. “Hayatımdaki varlığın kariyerimin sonu anlamına gelmez. Bu, hırslı bir kadın olmayı bırakacağım anlamına gelmez. İlk günden beri bu konuda çok nettim. Bu yüzden işe geri dönüp kızıma bakacağım çünkü ikisi de benim için önemli. Ama şu anda önceliğim çocuğum ve eğer ikisini dengede tutabilirsem o zaman işime geri döneceğim.”

• YAZAR HAKKINDA

Delhi merkezli Syeda Eba Fatima, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, TV, OTT ve müzik hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün