Nimrit Kaur, Bigg Boss’un yapımcılarının onun akıl sağlığıyla ilgili açıklama yapacaklarından habersizdi

şermin

Member
Aktör Nimrit Kaur Ahluwalia diziden ayrıldı Choti Sarrdaarni kronik yorgunluk, kaygı ve tükenmişlik şikayetleri sonrasında. Oyuncu, iyileşmek için ihtiyaç duyduğu zamanı kendisine ayırmayı planlarken, bu anlaşmaya imza attı. Büyük Patron 16ara vermesine son vermek için.

Nimrit Kaur Ahluwalia Bigg Boss 16 adlı realite şovunda görüldü.

“Ayrıldıktan üç ay sonra Choti SarrdaarniReality şov için görüşmeler başladı. Ve bu sağlığımı olumsuz etkiledi. Gösteri biter bitmez ara vermek ve çok fazla zamanımı alacak hiçbir şey yapmamak istediğimi biliyordum. Bu yüzden seyahat etmeye, dinlenmeye ve kendime fazla yüklenmemeye karar verdim” diyor müzik Habersunda yer alan Nimrit. Jaane JaaKlasiğin yeniden yapımı yakın zamanda yayınlandı ve Sooraj Pancholi’yi de içeriyor.

Aslında, gerçekte zihinsel sağlığının kötü olduğunu ve ilaç tedavisi gördüğünü ortaya çıkardı. “Bir yıl boyunca depresyon ve anksiyete yaşadım ve tam olarak iyileşmiş sayılmam. Programda “Bir yıldan fazla süredir ilaç kullanıyorum” dedi.

Pek çok kişi oyuncuyu acı dolu hikayesini paylaştığı için takdir ederken, bunu sempati kazanmak için kullandığı için oyuncuyu trolleyenler de vardı. Ancak Ahluwalia bizimle konuşurken şok edici bir açıklama yapıyor ve zihinsel sağlığıyla ilgili bölümün ulusal televizyonda yayınlanacağını bilmediğini paylaşıyor.

Kendisi şöyle diyor: “Gösteriye katılmadan önce bile, işler kötüye giderse ve psikiyatristle konuşma ihtiyacı hissedersem ekibin bunu ayarlayacağı söylendi. En azından bana öyle söylendi. Ayrıca yayınlanmayacağına dair güvence aldım. Ama evde olduğum için dışarıdaki insanlara gösterildiğini bilmiyordum.”

Bunun bir güven ihlali olduğunu mu düşünüyor? Oyuncu, bir kısmının “bir an için böyle hissettiğini” söylüyor. Şöyle açıklıyor: “O anda bile, programla ilgili sohbete başlamadan önce, bunun benimle program ekibi arasında kalıp kalmayacağını yeniden doğruladım. Yani aldatılmış hissediyorsun. Belki yaratıcılar akıl sağlığı hakkında konuşmanın cesaret gerektirdiğini göstermek istediler… Bilmiyorum.”

Sonuç olarak Ahluwalia, akıl sağlığı sorunlarından utanmadığı için bazen sert yorum ve eleştirilerin kendisini rahatsız ettiğini itiraf ediyor. “Bununla gurur duyuyorum ve onu bir madalya gibi taşıyorum. Bütün bunları yaşamış olmam ve hâlâ ayakta olmam bana kendimi iyi hissettiriyor. Hiçbir zaman bundan çekinmedim ve bundan utanmadım. “Yani ‘akıl sağlığımı şunun için kullandım’ gibi olumsuz şeyler söyleyen insanlar olacağını biliyorum ama onlar için üzülüyorum” diye bitiriyor.

• YAZAR HAKKINDA

Delhi merkezli Syeda Eba Fatima, günlük eğlence ve yaşam tarzı takviyesi HT City için Bollywood, televizyon, OTT ve müzik hakkında yazıyor. …Ayrıntılı olarak görün