Niti Taylor, bebekken “birkaç dakikalığına öldüğünü ve geri döndüğünü” söylüyor

şermin

Member
Aktris Niti Taylor, bebekken “birkaç dakika öldüğünü” söyledi. Çocukken sağlığıyla mücadele ettiğini hatırladığı için hayatı boyunca sürdürdüğü mücadele duruşu hakkında bir röportajda konuştu. (Ayrıca Okuyun: Niti Taylor, Sosyal Medyayı Bırakabilmeyi Diliyor: Troller, Dönüştürülmüş Resimlerimde Ailemi Etiketledi)

Niti Taylor, çocukluğundaki sağlık mücadelelerini hatırlıyor.

Niti geçen yıl bir realite şovunda kalbinde bir delik olduğunu açıkladı. Gösterinin sahnesinde dans ederken düştükten sonra durumunu açıkladı.

ETimes’a konuşan Niti, “Bebekken ölmek istiyordum. Birkaç dakika öldüm ve geri döndüm. Hayatta her şeyi yapabilmek için onunla savaştım. Kaisi Yeh Yaariaan’ın bu kadar büyük bir hit olacağını hiç düşünmemiştim.”

Niti, bir kadının geçen ay (sinemaya giderken) aktöre babasını kaybettikten sonra pandemi sırasında intihara meyilli hissettiğini söylemek için ulaştığını, ancak Niti’nin vlog’larının “ona umut” verdiğini sözlerine ekledi.

Televizyon oyuncusu, sosyal medyadaki kişiliğini gerçek tutmayı tercih ettiğini, mutlu ve hareketli anları kadar üzgün ve boş anlarını da yayınladığını sözlerine ekledi.

Geçen yıl dans realite programı Jhalak Dikhhla Jaa’ya katıldığı sırada Niti şöyle demişti: “Çocukken kalbimde bir delik vardı ve sağlığımı bozduğu için dans etmek de dahil olmak üzere yapmama izin verilmeyen birçok şey vardı. risk altında… Lunaparklara gidemez, uçamaz veya uzaktan maceralı hiçbir şey yapamazdım.”

“İyileştiğimde neşe içinde dans ediyordum ve o zamandan beri dans ediyorum. Jhalak Dikhhla Jaa’da maceramı yaşadığım için çok mutluyum. Çok minnettarım.”

Niti şu anda popüler şov Bade Achhe Lagte Hain 2’nin ikinci sezonunda rol alıyor. Geçen yıl Naina Mere adlı müzik Habersunda da rol aldı.