ÖZEL | Divya Agarwal boşanma söylentilerini Apurva ile ortadan kaldırdı: İşimin odak noktası olmasını istedim, Apu ve ben mutluyuz

şermin

Member
Divya Agarwal, düğün fotoğraflarını Instagram'dan sildikten sonra kocası Apurva Padgaonkar'dan boşanma söylentilerine karışmıştı. Ancak oyuncu, çiftin evliliklerinde mutlu olduğunu ve aralarında her şeyin yolunda olduğunu açıklıyor. “Ab shaadi hogayi sab hogaya ve hayatımın bu kısmı gerçekten iyi gidiyor, bunun hakkında daha fazla konuşmak ya da araştırmak istemiyorum. Dört dakikalık düğün Habermuz düzenleniyor, o yüzden yakında yükleyeceğim” diyor ve bunun aslında profesyonel bir karar olduğunu açıklıyor.

Divya Agarwal ve Apurva Padgaonkar'ın boşanma söylentileri

“Normalde temizliği çok seven biriyim ve OKB hastasıyım. Profilime üçüncü şahıs bakış açısıyla baktım ve hiçbir zaman bir aktörmüşüm gibi gelmedi. Marka çekimlerim, arkadaşlarım, ailem, düğünüm ve diğer her şey o kadar karışmıştı ki. 2500'e yakın paylaşım vardı ve hepsini tek tek kendim sildim ve bu 5 saatimi aldı. Hatta babamın ve annemin birleşimi olan ikinci adımı bile kaldırdım ve Divya Agarwal olarak tuttum çünkü insanların beni bu şekilde görmesini istedim,” diye düşünüyor Agarwal.

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Oyuncu, insanların onu çalışmaları aracılığıyla tanımasını istedi. “Sonunda kendimi çok iyi hissettim, çok temiz görünüyordu ve görebildiğim tek şey işimdi. Eğlence sektöründe bizim gibi insanlar için ne tür işler yaptığımızı göstermek adına çalışmalarımızı sergilemek güzel bir şey. Profesyonel bir karardı, işimi öne çıkarmak için sosyal medyamı filtreledim. Artık PR'ı bile durdurdum çünkü dikkat çekmemek ve sadece zanaatım üzerinde çalışmak istiyorum. İnsanların beni 'aktris Divya Agarwal' olarak tanıması için büyük bir patlamayla geri dönmek istiyorum” diyor 31 yaşındaki oyuncu.

İşte onun aydınlanma hikayesi:

Divya Agarwal, Apurva ile boşanma söylentileri hakkında

Divya Agarwal, Apurva ile boşanma söylentileri hakkında

Ayrıca ikilinin yakın zamanda performans sergilediğini de ekliyor. “O dönemde görüntüler de silinmişti. O zamanlar pek ses getirmemişti ama yakın zamanda birisi bunu Reddit'te gündeme getirdi ve olay büyük bir olay haline geldi. Böyle söylentilerin ortaya çıkması üzücü. Durum tırmandı ve nasıl da!, diyor ve ekliyor: “Başlangıçta tüm bunlara tepki vermeyeceğimi ve kendi kendine geçeceğini düşünmüştüm, ancak öyle bir noktaya geldi ki Bhua'm, Chaachi'm ve Chaacha'm ailelerinden çağrılar almaya başladı. arkadaş olacaklar. Bu yüzden bu eğitici hikayeyi yayınlamak zorunda kaldım. İnsanların ne düşündüğünü görmek iğrenç.”

Ayrıca şunu okuyun: Divya Agarwal, Apurva Padgaonkar ile evlendiğini duyurdu: Düğünümle tipik anlatıları değiştirmek istiyorum

Bu yılın başında Padgaonkar'la yaptığı düğünden sonra herhangi bir reddedilmeyle karşılaşıp karşılaşmadığı sorulduğunda şöyle yanıt veriyor: “Eski usul bir marka çekimim vardı, her şey düğünden önce yapılmış ve halledilmişti. Düğün haberi geldiğinde onlardan şöyle bir telefon aldım: 'Abhi toh madam aapka shaadi hogaya na, abhi kuch nahi hosakta!' Bu beni etkilediğinden değil ama Apu bana insanların beni tamamen evliliğim ve ilişkimle ilgili bir açıdan görmelerini istemediğimi söyledi, ben bundan çok daha fazlasıyım.

“Bana bu yok oluş fikrini öneren oydu. O da Nazar'a inanıyor ve benim hakkımda nadiren paylaşım yapıyor, her şeyi özel ve kişisel tutmayı seviyor. Ve bu günlerde sosyal medyada olup bitenlerin hiçbir şekilde insanın gerçek hayatıyla ilgili olduğuna inanmıyorum. Sosyal medyadaki en mutlu ruhlar aslında gerçek hayatta mutlu değiller” diye bitiriyor Agarwal.