ÖZEL | Karan Parashar'la düğününde Renee Dhyani: O benim fırtınamdaki sakinlik

şermin

Member
19 Temmuz 2024 15:06 IST

Aktris Renee Dhyani yakın zamanda bankacı Karan Parashar ile evlendi ve şu anda balayını Endonezya'nın Bali kentinde geçiriyor.

En son Ratri Ke Yatri adlı internet programında görülen Renee Dhyani, 11 Temmuz'da bankacı Karan Parashar ile evlendi. Dhyani bunu “güzel bir gün” olarak nitelendirdi ve şunları söyledi: “İkimiz için de tarif edilemez bir duyguydu. O kadar heyecanlandım ki bunu hiç yaşamadım. Ailelerimiz çok keyif aldılar. Kalp çarpıntısı çekiyordum, düğün konusunda endişeliydim ve sanırım bu her gelinin başına gelir.” “Bunu bu kadar uzun süre yaşamak zorunda kalacağımı hiç düşünmemiştim” diyor ve ekliyor: “Sonradan iyiydim çünkü o ( Paraşar) benimle birlikteydi. Onu sürekli aradım ve bir şeyler olduğunda ona anlattım. Hatta diğer evli arkadaşlarımdan birkaçını aradım ve bana düğünden hemen önce gergin olmanın normal olduğunu söylediler.”

Renee Dhyani ve Karan Parashar

Ayrıca şunu okuyun: Renee Dhyani kilo kaybı nedeniyle rolünü kaybettiğini söyledi: Daha fazla gösteri ve fırsat olacak

Dhyani, Parashar'ın kendisi için mükemmel bir partner olduğunu belirtiyor ve her zaman kendisini tamamlayan biriyle birlikte olmak istediğini söylüyor. “Onun doğru kişi olduğunu biliyordum. O benim fırtınamdaki sakinlik. Aktris, “Sakin ve olgun, aynı zamanda öfke nöbetlerimin üstesinden gelebilecek birini istiyordum” diyor.

Düğün töreninden bahseden Dhyani, bunun samimi ve özel bir etkinlik olduğunu ortaya koyuyor. “Daha önce başka bir yerde düğün yapmayı düşünmüştük ama ebeveynlerimizin sağlığını da göz önünde bulundurarak düğünümüzü memleketimiz Noida'da yapmanın daha iyi olacağını düşündük. Ancak daha sonra Mumbai'de sektörden tüm arkadaşlarım için küçük bir buluşma veya bir çeşit after party düzenleyeceğim.”

Oyuncu, “görüşmeli evliliğe” rağmen iki aydan kısa bir süre içinde tanıştıklarını ve birbirlerine aşık olduklarını anlatıyor. Şöyle diyor: “İlk tanıştığımız andan son düğünümüze kadar altı ay geçti. Geçen yıl Aralık ayında konuşmaya başladık ve Şubat ayındaki 45 gün içinde birlikte ne yaptığımızdan emin olduk” ve şunu ekledi: “'Main tumhaare aur tum mere liye bane ho' adamlar homurdanıyor. Çok hızlı bir karar olmadı ama duygularımızı hissetmeye başladık.”

Oyuncu şu anda Endonezya'nın Bali kentinde balayında. “Ben doğal bir insanım ve balayım için böyle bir şey istedim. Kendisi bir bankacı ve sadece yedi gün izinliydi, dolayısıyla bu geziyi ancak bu kadar kısa bir süre için yapabildik” diye bitiriyor 33 yaşındaki adam.

Haberler / HTCity / sinema / ÖZEL | Karan Parashar'la düğününde Renee Dhyani: O benim fırtınamdaki sakinlik