ÖZEL| Mohena Kumari Singh, ikinci çocuğu olan bir kız çocuğuyla kutsanmış olması hakkında: Bir aile olarak kendimi tamamlanmış hissediyorum

şermin

Member
Aktris ve dansçı Mohena Kumari Singh, yakın zamanda ailesine bir kız çocuğu kattığı için bundan daha mutlu olamazdı. “Gerçekten bir kız istedim, hatta ikinci kez Suyesh'i bile istedim. Aslında hep bir kız ve bir erkek çocuk istemiştim. Herkes bana her zaman onun sadece bir erkek olacağını söylerdi. Sesi neşeyle çınlayarak, “Artık ikisine de sahip olduğum için o kadar mutluydum ki, hem anne hem de aile olarak kendimi tamamlanmış hissediyorum” diyor. (Ayrıca Okuyun – Mohena Kumari Singh, kayınvalidesinin bir panditin sözünü kestiğini ve ona 'bohot saare bete ho': 'Onunla gurur duyuyorum' dediğini açıkladı)

Mohena Kumari Singh

Sevinç paketi 31 Mart'ta geldi ve Mohena ve ailesi için saf bir mutluluk anıydı. “Çok temiz bir yürekle Tanrı'dan bana bir kız çocuğu vermesini istedim ve bu da oldu. Müthiş bir tatmin duygusuydu, artık huzurluyum diyebilirim” diye ekliyor.

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!

Kızına isim verme planları sorulduğunda Kumari, “Vedik kartı Navratri'nin ilk gününde yapılmıştı, uğurlu bir gündü, yakında isme karar vereceğiz” diyor ve ekliyor: “Pyaar se, ona diyoruz Choti.” Babu. Kocam hamile kaldığımdan beri ona Sprout diyor. Demek asıl adını alana kadar kocam ona bu şekilde sesleniyor.”

İkinci çocuğunun doğumu, yakında 15 Nisan'da ikinci yaş gününü kutlayacak olan oğlu Ayaan'ın doğumundan sadece iki yıl sonra gerçekleşti. “Aslında her şey çok taze, onun doğumunu onun doğumuna, nasıl bir şeye benzetiyorum. İlk çocuğumda her şeyi doğru yaptım. Her gün yoga yaptım, dışarıda hiç yemek yememeye dikkat ettim, en sevdiğim yemek olan Maggi'yi yemedim, tam bir satviktim. Bunu yapıp şunu yapmamak konusunda gerçekten stresliydim. Kesinlikle kendinizi strese sokmamalısınız.”

“İkinci hamileliğimde her şeyin doğal bir şekilde gerçekleşmesine izin verdim. Kendime hiçbir baskı uygulamadım. Bazen dışarıda da yemek yiyordum ve o zamanın tadını çıkardığımdan emin oldum. Geçen aya kadar araba kullanıyordum, arkadaşlarımı gezdiriyordum vs. Ben sadece sakinleştim. Benim için rahat bir hamilelikti” diye devam etti 35 yaşındaki oyuncu.

Bu mutlu olayın ortasında Kumari, sosyal medyada herhangi bir resmi açıklama yapmadı ancak bunu yalnızca bize doğruladı. “Aslında artık dünyamda böyleyim, sosyal medyayı düşünmüyorum, sadece hayatımı yaşıyorum. İnsanlar onu tanıdıkça öğrenirler. “Tamam, şimdi fotoğrafı göstermem lazım” ya da medya için şunu şunu yapmalıyım diye düşünmüyorum, öyle düşünmüyorum. Hayatımı özgün bir şekilde yaşamakla o kadar meşgulüm ki. İnsanlar bana bir şeyler söylemen gerektiğini söyledi, aksi takdirde insanlar onun vekil ya da evlatlık olduğunu düşünecek ve varsayacaklardı,” diye gülüyor.