özel| Paras Kalnawat, Anupamaa yardımcı oyuncularına cevap verdi: Ekran görüntülerim var

şermin

Member
Anupamaa oyuncuları Nidhi Shah ve Aashish Mehrotra, HT City ile yaptığı bir röportajda diğer aktör Paras Bhushan Kalnawat’ın “fırsat verilirse oyuncu kadrosunun %80’i istifa etmek isteyecektir” şeklindeki iddialarıyla dalga geçtikten sonra, ikincisi çıkıp kararlı bir şekilde istifa etti. hemen kaydedin. Ayrıca okuyun: Rupali Ganguly, kocasının oğullarına bakmak için erken emekli olduğunu açıkladı: ‘Muhtemelen anne olarak başarısız oldum’

Paras Kalnawat, Anupamaa hakkında şok edici detayları paylaşıyor.

“Anupamaa setinde diziden ayrılmama neden olan kötü bir deneyim hakkında yazdım. Bu yüzden ne düşündüğüm ve ne hissettiğim hakkında yorum yapmalarına gerek yoktu,” diyor Kalnawat bize özel olarak.

İki oyuncu arkadaşının röportajlarını okuduktan sonra iletişime geçtiğini söyleyen oyuncu, “Onlara beni nasıl bıçakladıklarını anlattım. [from what they originally said]. Bunun nedeni, onlara iddialarımın kanıtlarını gönderdim – programda çalışan, kaotik ortam nedeniyle mutsuz ve ayrılmak isteyen ancak sorumlulukları nedeniyle geride kalan insanlardan aldığım mesajların ekran görüntüleri. Ondan sonra bu konuda söyleyecek başka bir şeyleri kalmadı – şikayetlerimin gerçek olduğunu biliyorlar.”

Eskiden aktörler arasında birbirlerine bağıracakları gerçek kavgalar olurdu. Ve ben dahil herkes onun içine çekilirdi.

Anupamaa’dan kimin ayrıldığını Kalnawat’a sor geçen yıl dizinin setinde “kaotik bir ortam” satın almakla ne demek istediğini detaylandırıyor ve bugüne kadar canını sıkan her şeyi düşündüğünü söylüyor. “Eskiden aktörler arasında birbirlerine bağıracakları tam anlamıyla kavgalar olurdu. Ve ben dahil herkes bunun içine çekildi” diyor ve ekliyor: “Bu çirkin bir fare yarışı ve hiçbir oyuncunun diğerlerinin kendilerinden daha iyi durumda olduğunu göremediği bir ego mücadelesiydi.” Birbirlerini desteklemek yerine çektiler. diğer kişi aşağı. 16 yaşında bir çocuğun eskiden tartıştığı konularda tartıştığını bile göremezsiniz.”

Anupamaa’dan çıkışta Paras Kalnawat

Oyuncu, bu tür birçok kavganın bizzat hedefi olduğunu söyleyerek devam ediyor: “Bir yıl oldu, o yüzden bana yaptıklarının detayına girmek bile istemiyorum.” Ancak çekimlerimizden sonra hep Benim odamdaydım ve dışarıdaki tüm kaos yüzünden bir sahnem olmadığı sürece dışarı çıkmak istemiyordum. Bu, hayatı o kadar zorlaştırdı ki, Jhalak Dikhla realite şovunu Jaa Anupamaa’ya tercih etmeye karar verdim. Seçim verildiğinde.”

Bu noktada oyuncu, Anupamaa setindeki sağlıksız ortamla ilgili bu kadar şeyi asla söylemeyeceğini vurguluyor ancak “Aashish ve Nidhi’nin verdikleri röportajlarda söyledikleri yalanları okuduğumda ve iddialarımı aradığımda söylemek zorunda kaldım. gülünç.” “.

Kalnawat, yardımcı oyuncularının özür dilediğini söyledi

Kalnawat, her iki oyuncunun da ondan özür dilediğini ortaya koyuyor. “Ama herkesin içinde benim hakkımda konuşmak ve özel olarak özür dilemek bir çözüm değil. Aashish benim aleyhimde değil dizi için konuşmaya çalıştığını söyledi, Nidhi ise onun her şeyi düzelteceğini söyledi,” diyen aktör, aslında bunu ilk anlayanların iki rol arkadaşı olduğunu da sözlerine ekledi. , ancak ayrıntıları açıklamaya isteksiz.

Oyuncu, “Anupamaa” setindeki mevcut duruma gelince, genel olarak hala aynı olduğunu söylüyor. “Gösterinin parçası olan bazı insanlarla tanıştım ve bana hiçbir şeyin değişmediğini söylediler. Şov hakkında gerçekten doğruyu söyleyecek birini bulabilirseniz, daha net bir resim elde edersiniz. Ama şimdilik sadece söylemek istediklerini söyleyecekler ve başkalarını memnun edecekler.”

Şifreli gönderisiyle ilgili paragraflar

Belki de bu yüzden Kalnawat bir süre önce Instagram’da insanları cesaretlerini kırmaya ve sadece iyi kitaplarda kalmak istemeye çağırdı. “Ama ben onun gibi değilim. Her zaman doğruyu söyleyeceğim” diye savunuyor. “Mutlu olmadığımı hisseden ve bundan şikayet eden herkese, en iyi içerik oluşturucularla ve en iyi ekiplerle çalıştığımı ve çok huzurlu bir yerde olduğumu söylemek istiyorum.”

Bitirmeden önce, aktör, ifadesinin hiçbir zaman dizinin yaratıcılarına yönelik olmadığını ve tüm bu toksisiteyle onların hiçbir ilgisi olmadığını açıkça belirtse de, her zaman besleyeceği bir kırgınlığı hemen ifade ediyor: “Onların bir şey yapmalarına ihtiyacım olduğunda , yapmadılar. Gerçekten doğru olan ve kanıtım olan bir şey için benden yana olmalarını istedim. Yeterince önemli olduğumu düşünmediler ve benim için ayağa kalkmadılar,” diye bitiriyor sözlerini.

• YAZAR HAKKINDA

Delhi merkezli Syeda Eba Fatima, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, TV, OTT ve müzik hakkında yazıyor.
    …ayrıntılı olarak görün