Palak görüşme sırasında ağlıyor ve Avinash’ın aldatmasının babasının kalp krizi geçirmesine neden olduğunu söylüyor.

şermin

Member
Palak Purswani, eski erkek arkadaşı Avinash Sachdev’in ayrılmadan önce onu nasıl aldattığını anlattı. Gösterinin ilk haftasında Palak tahliye edilmeden önce Bigg Boss OTT 2’de birlikte göründüler. Avinash hala evde ama bu hafta tahliye için aday gösterilecek. (Ayrıca okuyun:

Palak Purswani, Avinash Sachdeva ile olan ilişkisi hakkında konuştu.
Avinash ilk kez aldattı

Yeni bir röportajda Palak, kendisini Palak’ın adını vermediği başka bir aktör olan bir kadınla aldatırken yakaladığını söyledi. Ailesi ilişkilerine yakından dahil olduğu için, önlerinde onu aldattığını bile tartıştılar. “Ailesinden oturmasını istedim ve amcama teyzeme aynen böyle olduğunu söyledim ve oğlunuza ne yaptığını sordum. Evlendikten sonra hayat ona ikinci bir şans verdi ve buna saygı duymalıydı, ”dedi RJ Siddharth Kanan. Avinash daha önce Shalmalee Desai ile evliydi ve iki yıllık evlilikten sonra boşandı.

Palak, bunun ailesi üzerinde büyük bir etkisi olduğunu söyledi. Avinash’ı seven babası “hafif bir kalp krizi” geçirdi ve hastaneye kaldırılmak zorunda kaldı. Palak, babasının kendisi ile Avinash arasında yaşananların tam boyutunu hala bilmediğini söyledi. Ondan ayrılmaya karar verdi, ancak Avinash acımasızca onu takip etti ve ona bir şans daha vermesi için yalvardı. Kabul etti, ancak şimdi kararından pişmanlık duyuyor.

Ve yine oldu

Palak, onunla arasını düzelttikten kısa bir süre sonra, onu bir partide birkaç kadınla tekrar numara alışverişinde bulunurken yakaladığını söyledi. Dahası, aynı anda iki kız kardeşle flört bile etti, “bahsetmedikleri” metinleri değiş tokuş etti.

Oyuncu daha sonra kamera önünde yıkıldı ve Avinash’ın ailesinin güvenini nasıl kırdığını anlattı. Yakınlıklarına rağmen Avinash’ın onlarla bir kez bile konuşmadığını, hatta onlardan bir kez bile özür dilemediğini söyledi. Tüm ailesi, Palak’a bakacağına ve olaydan sonra onlarla asla konuşmadığına dair verdiği söze dayanarak Nagpur’dan Mumbai’ye taşındı.

Palak, bundan sonra birine tekrar güvenmesinin biraz zaman alacağını söyledi.