Park So-dam ve Seo In-guk, fırsat doğarsa Hindistan’ı ziyaret etmekten bahsediyor

şermin

Member
Death’s Game’de rol alacak aktörler Park So-dam ve Seo In-guk, Hindistan’a seyahat etmekle ilgilendiklerini ifade ettiler. PTI haber ajansına konuşan ikili, ülkede K-dramalarının popülaritesinin farkında olduklarını paylaştı. (Ayrıca okuyun | Seo In Guk ve Park So Dam ile Röportaj: Death’s Game ve programdaki kimyaları hakkında)

Seo In Guk ve Park So Dam, Death’s Game’de başrolü paylaşıyor.
Park So-dam Hindistan ve Anupam Tripathi hakkında konuşuyor

So-dam, “Hindistan’ı ziyaret etme şansım olmadı. Ancak ben Anupam’la aynı okula gittim, onu tanıyor olabilirsiniz, kendisi Kore’de Hindistan’dan gelen bir aktör. Boş zamanlarımızda birlikte dersler alıyor, göl çevresinde yürüyüşler yapıyorduk ve ondan Hindistan hakkında çok şey duydum. Geçenlerde Hindistan’ı ziyaret ettikleri Adventure by Accident varyete şovunu izledim ve gittiğiniz yere bağlı olarak Hindistan’ın sunduğu farklı manzara ve Haberin Detayları çeşitliliğine hayran kaldım. Bu yüzden bir gün gelmeyi gerçekten çok isterim.”

Facebook’ta HT Channel’daki son dakika haberleri ile güncel kalın. Şimdi Katıl

Anupam Tripathi, Squid Game’de Pakistanlı göçmen işçi Ali Abdul’u canlandırdı. Her ikisi de Kore Ulusal Sanat Üniversitesi’nde okudu.

Seo In-guk Hindistan ziyareti ve hayranlarla buluşması hakkında

Seo In-guk şunları söyledi: “Maalesef Hindistan’ı ziyaret etme şansım olmadı, bu yüzden fırsat doğarsa oraya gitmek ve oradaki hayranlarla buluşmak isterim. Müziğe çok sevindim ve minnettarım.” Oynadığım ve anlattığım hikayeler hem Kore’de hem de dünyanın diğer yerlerinde seviliyor. Ve bu bana daha büyük bir sorumluluk duygusu veriyor. Sanatımın hayranlarımın beklentilerini karşılamasını ve küresel ilginin uyandırılmasını istiyorum, hayranlarım ortaya koyduklarımdan memnun. Bu bana kararlılık, motivasyon ve sorumluluk duygusu veriyor.”

So-dam, In-guk hakkında

So-dam, Bong Joon-ho’nun Oscar ödüllü Parasite filmindeki rolüyle tanınıyor. Cinderella with Four Knights ve Record of Youth gibi K-dramalarında rol aldı. So-dam, papiller tiroid kanseri nedeniyle ameliyat olduktan sonra Aralık 2021’de beyazperdeye geri dönüş yapacak. Aynı zamanda bir şarkıcı olan In-guk, Reply 1997, Alışveriş Kralı Louie, The Smile Has Left Your Eyes ve Doom At Your Service ve Café Minamdang filmlerindeki rolleriyle tanınıyor.

Ölüm oyunu hakkında

Fantastik drama “Death’s Game”de So-dam, Ölüm’ü canlandırıyor. Hikaye In-guk’un Choi Yi-jae’si etrafında dönüyor. Yi-jae, hayatına son vermeye çalışır ve Ölüm’ü kızdırır, bu da onun farklı enkarnasyonlarda ölümün acısını on iki kez daha deneyimlemesine neden olur. Popüler bir webtoon’a dayanmaktadır. Death’s Game’in ilk dört bölümü Prime Video’da mevcut. Gösterinin ikinci bölümü Ocak 2024’te yayıncıda yayınlanacak.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde