Pete Davidson İsrail-Gazze hakkında konuşuyor, Taylor Swift ve Travis Kelce SNL’de görünüyor

şermin

Member
Saturday Night Live’ın 49. sezonu, yazarların grevi nedeniyle altı aylık bir aradan sonra 14 Ekim Cumartesi günü gösterime girdi. Skeç yerine sunucu Pete Davidson’un İsrail-Filistin savaşının korkunç trajedisi hakkındaki canlı tartışmasıyla başladı. Cheifs’in zorlu sonu Travis Kelce, Taylor Swift ile olan ilişkisini ve NFL’nin bu ilişkiye olan tutkusunu tartıştığı skeçin en sonunda sürpriz bir şekilde ortaya çıktı. Bu arada gösteriye son dakikada eklenen Swift, “Pretty Girls” performansı için Ice Spice’ı tanıttı.

SNL’nin sunuculuğunu Pete Davidson üstleniyor, Taylor Swift ve Travis Kelce de sahneye çıkıyor (Instagram/@nbcsnl)
Pete Davidson’un açılış monologu

Açılış monoloğunda Davidson, İsrail-Gazze çatışmasının kurbanlarına ilişkin gördüğü üzücü görüntülerden bahsetti. Şöyle dedi: “Ve ne düşündüğünü biliyorum. Bu konuda Pete Davidson’dan daha iyi kim yorum yapabilir?” Şöyle ekledi: “Birçok açıdan bunun hakkında konuşmak için iyi bir insanım çünkü yedi yaşımdayken babam bir terör saldırısında öldürüldü.” Yani bunun ne olduğu hakkında bir şeyler biliyorum. gibi.” Şöyle devam etti: “Bu hafta o kadar çok korkunç görüntü gördüm ki. Acı çeken çocuklar, İsrailli çocuklar ve Filistinli çocuklar. Ve bu beni gerçekten korkunç, berbat bir yere götürdü. Bu dünyada hiç kimse bu şekilde acı çekmeyi hak etmiyor, özellikle de çocuklar.” Davidson’un konuşması kısa sürede sosyal medyada viral oldu.

AYRICA OKUYUN: Taylor Swift ve Travis Kelce, sevgili söylentileri arasında ilk kez halka açık bir yerde el ele tutuşuyor

Taylor Swift ve Travis Kelce’den sürpriz görünüm

Fox’un NFL Pazar takımının parodi taslağında, Kenan Thompson’ın canlandırdığı sunucu Curt Menefee, Molly Kearney, Howie Long (Mikey Day), Devon Walker’dan Michael Strahan ve Jimmy Johnson’ın (James Austin Johnson) canlandırdığı Terry Bradshaw’a olan öfkesini dile getirdi. “Kötü Kan” şarkıcısına olan takıntı. Taslağın en sonunda Kelce sürpriz bir görünüm sergiledi. İlginçtir ki hem Swift hem de Kelce zaten kendi SNL bölümlerine ev sahipliği yapmışlardı.

Hayranlar, SNL galasından önce ikilinin akşam yemeğine giderken el ele tutuştuğu görüldüğünde sevgililerin programa çıkacağından şüpheleniyorlardı. Bu, ilişkileriyle ilgili spekülasyonlar başladığından beri halka açık ilk sevgi gösterisiydi.

Bu arada Swift, Ice Spice’ın “Pretty Girls” performansı öncesinde şarkıcıyı tanıtmak için sürpriz bir şekilde sahneye çıktı. “Boş Alan” şarkıcısı, 2009 yılında henüz 19 yaşındayken gösteriye ev sahipliği yapmıştı. O zamandan bu yana bu sezon da dahil olmak üzere beş kez dizide yer aldı. Kelce ve Swift’in SNL’deki performanslarının Haberları interneti kasıp kavururken hayranlar heyecanlarını gizleyemedi.