Pooja Bhatt, Abhishek’e “Badtameez” diyor ve onun popüler olmak için burada olmadığını söylüyor. Saygınlık

şermin

Member
Bigg Boss OTT 2’deki dram, Pooja Bhatt’ın yarışmacı arkadaşı Abhishek Malhan’a doğrudan “badtameez” (kaba) demesiyle yeni bir dönüş yaptı. Gösterinin yeni bir teaser’ı, Pooja’nın ayrıca rakiplerini memnun etmek için evde olmadığını açıkladığını gösterdi. (Ayrıca okuyun: Bigg Boss OTT 2: Pooja Bhatt, Palak Dövüşü Sırasında “MaHaberleri” Tavrı İle Twitter’ı Rahatsız Ediyor)

Pooja Bhatt ve Abhishek Malhan, Bigg Boss OTT evinde karşı karşıya geldi.
Pooja, Abhishek’e “Badtameez” diyor

Voot’un Instagram’da yayınladığı yaklaşan bölüm için yeni bir teaser’da Pooja Bhatt, Abhishek Malhan ile yüzleşirken görüldü. Gönderi, “Pooja az önce Abhishek’e ‘badtameez (kaba)’ mı dedi? Öğrenmek için bu akşam saat 9’da #BiggBossOTT2 bölümünü izleyin. #JioCinema’da ücretsiz yayın.” Klipte şöyle diyor: “Aap meri baat sunte birebir (Beni tek tek dinliyor musun)?” “%100” diyor “My baith ke dosti nahi karungi kisi ke saath jo mujhe badtameez lage (burada oturup bana kaba davranan biriyle arkadaş olmayacağım), ”diyor Pooja ona.

Abhsihek ne dedi

Abhishek yanıt olarak, “Mere man mein jo hota he mein woh ifade kar deta hu. Anlamıyorum jab mujhe koi ye bolta he ki kadınlar ki saygı karni nahi aati… (Aklıma geleni söylüyorum. Ben kadınlara saygı duymuyorum deyince anlamıyorum nahi. (Bundan sonra ben söyleyecek başka bir şeyim yok. Popüler olmak için burada değilim. İnsanları memnun etmek için burada değilim.)”

Pooja ve Abhishek kavgası

Voot’un Instagram’da yayınladığı başka bir tanıtımda, Pooja’nın Abhishek’in bahçeyi temizleme önerisine yanıt verdiği görüldü. Abhishek bahçenin biraz temizlenmesi gerektiğini söylediğinde, Pooja ona bunun için endişelenmemesini ve onunla ilgilenmeye odaklanmasını söyledi.

Önceki bölümlerden birinde Pooja Bhatt, tahliye için eş adaylar arasında Nawazuddin Siddiqui’nin görüşmediği karısı Aaliya Siddiqui’yi aday göstermişti. Pooja, Aaliya’nın her zaman kurban kartını oynamayı bırakması gerektiğini söyleyerek seçimini açıkladı ve kendisi de dahil olmak üzere birçok kadının evliliklerinin dağıldığını gördüğünü ancak devam ettiğini ekledi. Aaliya sonunda gösteriden çıkarıldı.

Pooja, gösteriye sürpriz bir giriş yaptı ve yetenekliydi ₹Eve girerken 1,5 lakh Bigg Boss para birimi. Bigg Boss OTT Sezon 2, Jio Cinema’da yayınlanıyor.