Poonam Pandey, ekibinin rahim ağzı kanserinden öldüğünü söylemesinin ardından 'hayattayım' dedi

şermin

Member
Model, oyuncu ve realite TV yıldızı Poonam Pandey yaşıyor. Cumartesi günü Instagram'da kendisini “şok ettiği” için hayranlarından ve takipçilerinden özür dileyen Haberlar yayınladı. Cuma günü Poonam'ın menajeri Instagram gönderisinde onun rahim ağzı kanserinden öldüğünü söylemişti. (Ayrıca Okuyun | Poonam Pandey: 'İzlenemeyen ailesinin ölüm nedeni' hakkındaki spekülasyonlar, şu ana kadar bildiğimiz her şey)

Poonam Pandey yaşıyor. (Instagram'da)
Poonam Pandey rahim ağzı kanserinden ölmedi

Poonam bir Haberda şunları söyledi: “Ben hayattayım. Rahim ağzı kanserinden ölmedim. Maalesef rahim ağzı kanseri nedeniyle hayatını kaybeden yüzlerce, binlerce kadın için aynı şeyi söyleyemeyeceğim” diye konuştu. Videoyu paylaşan Poonam şunları yazdı: “Hepinizle anlamlı bir şeyi paylaşma zorunluluğunu hissediyorum; buradayım, hayattayım. Rahim ağzı kanseri beni etkilemedi ama trajik bir şekilde bu hastalıkla nasıl mücadele edileceğine dair bilgi eksikliği nedeniyle binlerce kadının hayatına mal oldu.

2024 Bütçesinin tam kapsamı yalnızca HT'de bulunabilir. Şimdi keşfedin!
Poonam yeni Haberda rahim ağzı kanserinden bahsediyor

Ayrıca şunları söyledi: “Diğer bazı kanserlerden farklı olarak rahim ağzı kanseri tamamen önlenebilir. İşin sırrı HPV aşısında ve erken teşhis testlerinde yatıyor. Kimsenin bu hastalık nedeniyle hayatını kaybetmemesini sağlayacak araçlara sahibiz. Eleştirel farkındalıkla birbirimizi güçlendirelim” diyerek her kadının atılması gereken adımlar konusunda bilgilenmesini sağlayın. Neler yapılabileceği hakkında daha fazla bilgi edinmek için bio'daki bağlantıyı ziyaret edin. Hastalığın yıkıcı etkisine son vermek ve #Rahim AğzıKanserineÖlüm getirmek için birlikte çabalayalım.”

Poonam ölüm haberinin ulaştığı noktadan “gurur duyuyor”

Başka bir klipte şöyle dedi: “Herkese merhaba. Bu Poonam. Bu ayrılığa sebep olduğum için özür dilerim ve incittiklerim için de özür dilerim. Niyetim mi? Yapmadığımız bir sohbete herkesi şok etmek.” Bu konuda zaten yeterince konuştum, yani rahim ağzı kanseri. Evet, sahte ölümümü uydurdum, aşırı, biliyorum. Ama aniden hepimiz rahim ağzı kanserinden bahsediyoruz, değil mi? Sessizce can alan bir hastalıktır. Ve bu hastalığın umutsuzca ilgi odağına ihtiyacı vardı. Ölüm haberiyle elde ettiğim başarılardan gurur duyuyorum. Bana herhangi bir sorunuz varsa: Hauterrfly'da canlı yayında görüşürüz.”

Poonam ve Hauterrfly, Haberyu “Poonam Pandey yaşıyor ve iyi durumda!” başlığıyla paylaştı. Cesur eylemleri, bu sessiz tehditle mücadelede düzenli taramanın, erken tespitin ve bilginin gücünün aciliyetini vurgulamayı amaçlıyor. Dayanıklılıklarını kutlamak ve önemli mesajı yaymak için bize katılın. #servikalkanser #poonampandey #hpvvaccine #deathtocervicaccancer.”

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde