Poonam Pandey, sahte ölüm gösterisinden insanların maddi olarak faydalandığını söyledi

şermin

Member
Poonam Pandey'in kansere karşı farkındalık adına gerçekleştirdiği sahte ölüm numarası hakkında söyleyecek çok şeyi var gibi görünüyor. Son zamanlarda, ana neden olduğunu söylediği rahim ağzı kanseriyle ilgili sosyal medya paylaşımlarını sildikten sonra daha da fazla trollendi. Yeni bir gönderide, tüm bölümden maddi olarak fayda sağlayanın kendisi değil başka insanlar olduğunu iddia etti. Ayrıca şunu okuyun: Poonam Pandey, rahim ağzı kanseriyle ilgili tüm gönderileri Instagram'dan kaldırdıktan sonra trollendi

Poonam Pandey, kanser konusunda farkındalık yaratmak için öldüğünü iddia etti.
Poonam Pandey ölüm yıldönümünde

Poonam şunları yazdı: “Dürüst olmak gerekirse, paylaşımımın birçok kişiye ulaşıp onları rahim ağzı kanseri konusunda bilinçlendirmesini sağladığım için mutluyum. Ben de bunu istiyordum. Ama beni üzen şey bazı kişilerin bundan maddi çıkar sağlaması ve beni bu işe itmesiydi. Kusura bakmayın ama her zaman arkasında duracağım ve desteğimi şimdi ve sonsuza kadar vermeye devam edeceğim. Ama bunu kimin ticari hale getirdiğini bulmak hepinize kalmış.

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

Paylaşımı, sosyal medyada “Gerçek yakında ortaya çıkacak” sözünün ardından geldi. Birçok kişi bunu oyuncu-modelin “başka bir draması” olarak tanımladı.

Poonam'ın son tartışması

2 Şubat'ta Poonam, resmi Instagram hesabında rahim ağzı kanserinden öldüğünü iddia eden bir gönderiyle internette herkesi kandırdı. Menajeri ayrıca birçok haber yayınına onun gerçekten de 32 yaşında rahim ağzı kanserinden öldüğünü doğruladı. Ancak bir gün sonra Poonam Instagram'da yeniden ortaya çıktı ve rahim ağzı kanseri konusunda farkındalık yaratmak için kendi ölümünü uydurduğunu söyledi.

Bir Instagram Habersunda şunları söyledi: “Ben hayattayım. Rahim ağzı kanserinden ölmedim. Ne yazık ki rahim ağzı kanseri nedeniyle hayatını kaybeden yüzlerce ve binlerce kadın için aynı şeyi söyleyemem.” Onun tanıtım çabaları acımasızca geri tepti ve internette kargaşaya ve trollere neden oldu.

Şu ana kadar, gösterilerinden dolayı Poonam'a karşı çok sayıda şikayette bulunuldu.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Tıklamak WhatsApp kanalımızı takip etmek için
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde