Poonam Pandey ve Sam Bombay 100 Crore hakaret davasıyla karşı karşıya: Rapor

şermin

Member
Aktör-model Poonam Pandey ve kocası Sam Bombay'ın hukuki sorunları var. Times of India'da yer alan bir habere göre ikiliye yüzde 50 oranında hakaret davası açıldı ₹Poonam'ın bu ayın başlarında gerçekleştirdiği sahte ölüm oyunu için 100 crore. (Ayrıca Okuyun: Poonam Pandey hükümetin rahim ağzı kanseri bilinçlendirme kampanyasının marka elçisi olacak mı? İşte gerçek)

Poonam Pandey ve Sam Bombay'ın başları belada bulur.
Poonam Pandey'e dava

Açıklamaya göre Faizan Ansari isimli bir kişi Kanpur polisine İlk Bilgi Raporu (FIR) sundu. FIR'da, hem Poonam hem de Sam'in sahte ölümler yapmak, kanserin ciddiyetini önemsizleştirmek ve birçok kişinin duygularını manipüle etmek için komplo kurduklarını iddia etti. Her ikisinin de tutuklanarak Kanpur'daki bir mahkemeye çıkarılmasını talep etti.

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!

“Poonam Pandey ve kocası Sameer Bombay sahte bir ölüm komplosu uydurdular. Üstelik kanser gibi hastalıkları da şaka haline getirmişler. Poonam dramayı halk için sahneledi ve milyonlarca Hintlinin ve Bollywood film endüstrisinin duygularıyla oynadı” diyor TOI tarafından yayınlanan bir FIR. Aynı raporda Faizan Ansari de kendisine dava açtığını iddia etti. ₹100 crore.

Ölüm sahtekarlığı

Tanıdık olmayanlar için Poonam 2 Şubat'ta manşetlere çıktı. Resmi Instagram hesabındaki bir gönderi rahim ağzı kanserinden öldüğünü iddia ettiğinde. Menajeri de yayınlara onun öldüğünü doğruladı. Ancak bir gün sonra Poonam Instagram'da yeniden ortaya çıktı ve rahim ağzı kanseri konusunda farkındalık yaratmak için kendi ölümünü uydurduğunu söyledi.

Bir Instagram Habersunda şunları söyledi: “Ben hayattayım. Rahim ağzı kanserinden ölmedim. Rahim ağzı kanseri nedeniyle hayatını kaybeden yüzlerce, binlerce kadın için ne yazık ki aynı şeyi söyleyemeyeceğim” diye konuştu. Videoyu paylaşan Poonam, hepinizle “Anlamlı bir şeyi paylaşma zorunluluğunu hissediyorum” diye yazdı; buradayım, hayattayım. Rahim ağzı kanseri beni etkilemedi ama trajik bir şekilde bu hastalıkla nasıl mücadele edileceğini bilmeyen binlerce kadının hayatına mal oldu.”

Bu gösteri, sendika hükümetinin 9 ila 14 yaş arası kız çocuklarına yönelik HPV aşısını ülkenin aşılama programına dahil etmeyi planladığını duyurmasından bir gün sonra gerçekleşti. Tüm Hindistan Sinema İşçileri de gösteri nedeniyle Poonam'a karşı FIR başvurusunda bulundu.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde