Priyank Sharma, kız arkadaşı Hina Khan'ın meme kanseri teşhisine tepki gösterdi: O bir Sherni ve bununla mücadele edecek

şermin

Member
10 Tem 2024 17:34 IST

Aktör Priyank Sharma, kız arkadaşı Hina Khan'ın meme kanseri teşhisini anlatıyor.

Bigg Boss'un 11. sezonunda Hina Khan'la birlikte yarışmacı olarak yer almasıyla tanınan aktör Priyank Sharma, o zamandan beri onun yakın arkadaşı. Khan'ın III. evre meme kanseri teşhisiyle ilgili yakın zamanda yaptığı açıklamanın ardından Sharma bize kendisiyle iletişim halinde olduğunu söyledi ve derin başsağlığı dileklerini iletti. Sharma bize şunları söylüyor: “Olanlar son derece üzücü. Bunu öğrendiğimde dilim tutulmuştu. Buna nasıl tepki vereceğimi bilmiyordum.” Kendisinin bile Khan'ın sağlık durumunu sosyal medya aracılığıyla öğrendiğini ekledi. “Birkaç ay önce Hina gelmeden önce başka bir şehirde çekim yapıyordum ama onunla iletişim halinde olmaya devam ettim. Onu neyin beklediği önemli değil, önemli olan arkadaşımın bir an önce iyileşmesi. Önemli olan tek şey onun iyi olması.”

Priyank Sharma ve Hina Khan

Khan'la Raanjhana adlı bir müzik Habersunda işbirliği yapan Sharma, onun dayanıklılığına hayranlığını ifade ediyor ve onu “savaşçı” olarak nitelendiriyor. “Parmaklarımı çapraz tutuyorum. Yakında geri gelecek. 30 yaşındaki oyuncu, “Hina'nın hayatının en zorlu savaşlarını gözlerimin önünde verdiğini gördüm ve bunun aynı zamanda onun zaferle çıkacağı savaşlardan biri olacağına eminim” diyor.

Ayrıca şunu okuyun: Hina Khan kanser izlerini kabul ediyor: Bunlar hak ettiğim ilerlemenin ilk işareti

“O tanıdığım en güçlü insan, her savaşı kazanacak. Her türlü mücadeleyi kazanabilir. Umarım kısa sürede tekrar iyileşir. Hepimiz hayranlarımızın işleri doğru yaptığımızı görmesini sağlayacağız. Bigg Boss sezonumuz 6-7 yıl oldu, onun çok şey yaşadığını gördüm. O da oradan çıkacak” diye ekliyor.

Khan, 2014'ten beri uzun süredir erkek arkadaşı Rocky Jaiswal ile çıkıyor ve Sharma bize onun ikisiyle de çıktığını ve iletişim halinde olduğunu söylüyor. Sharma ayrıca Jaiswal ve Khan'ın annesinin onun “güçlü yönleri” olduğunu ortaya koyuyor. “Onlar onun yanındalar ve ben de arkadaşı olarak her zaman onun yanındayım” diye bitiriyor.

28 Haziran'da Yeh Rishta Kya Kehlata Hai dizisindeki ikonik Akshara rolüyle tanınan oyuncu Hina Khan, 3. evre meme kanseri teşhisini duyurdu. Çok kişisel bir açıklamada sağlığı hakkında konuştu ve hayranlarına teşhise rağmen durumunun iyi olduğuna dair güvence verdi. Khan, mahremiyet talebinde bulunarak açıklamasında “Ben güçlüyüm, kararlıyım ve bu hastalığın üstesinden gelmeye kararlıyım” diye yazdı. Oyuncu, açıklamasının ardından hem yakın çevresinden hem de hayranlarından gelen yoğun destek karşısında şaşkına döndü.

Haberler / HTCity / sinema / Priyank Sharma, kız arkadaşı Hina Khan'ın meme kanseri teşhisine tepki gösterdi: O bir Sherni ve bununla mücadele edecek