Raghu Ram evliliğini açıkladı, yol arkadaşları nedeniyle akıl sağlığı bozuldu: 'Ayrıldığıma bir gün bile pişman olmadım'

şermin

Member
Roadies'in eski jüri üyesi ve yönetici yapımcısı Raghu Ram, MTV programından neden ayrıldığını açıkladı. India Today'e konuşan Raghu, gösterinin evlilik hayatını da etkilediğini paylaştı. Kendisi ve kardeşi Rajiv Lakshman'ın MTV Roadies'ten çıkmasının tamamen şaşırtıcı olduğunu da söyledi. (Ayrıca okuyun | Rannvijay Singha, Roadies 1'in Son Gününden Gerileme Fotoğraflarını Paylaşıyor: “Hrithik Roshan Bize Karizmalarımızın Anahtarlarını Verdi”)

Raghu Ram, MTV Roadies hakkında konuştu.
Raghu, gösterinin evliliğini ve sağlığını nasıl etkilediğini anlatıyor

Raghu, “Yolcular ve onları çevreleyen coşku nedeniyle kişisel olarak pek çok karışıklık yaşadım. Evliliğim acı çekiyordu. Sonunda boşanmayı başardım. Akıl sağlığım, fiziksel sağlığım ve diğer her şey çılgıncaydı.” Geri adım atmak zorunda kaldım ve bir gün bile oradan ayrıldığıma pişman olmadığım için mutluyum.

Yalnızca HT uygulamasında Hindistan'daki genel seçimlerin hikayesine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin!
Raghu MTV ile olan anlaşmazlıklardan bahsediyor

Raghu, “gösterinin bittiğini, gösteriden yorulduğunu” ve heyecanla ayrıldığını söyledi. MTV'nin gösteriyi belirli bir şekilde yapmak istediğini ancak kendisinin de aynı fikirde olmadığını söyledi. Yayıncının “kesinlikle popülist bir yaklaşım” istediğini ekledi.

Raghu roadies'e dönüp dönmeyeceğini bilmiyor

Gösteriye dönüşü hakkında konuşan Raghu, “Hayır, bu olmayacak. Bize soruldu ama hayır, istemiyorum. Ayrıldığımdan beri Roadies'i görmedim. Bu 'o' değil. Artık Roadies adı verilen tamamen farklı bir gösteri. Format, önceki roadie'lere göre sese daha benzer. Bu gösteri bitti.”

Roadies Hakkında

Gençlere yönelik bir realite şovu olan MTV Roadies, 15 Ağustos 2003'te başlatıldı ve MTV Hindistan'da yayınlandı. Raghu ve Rajiv, MTV için gösterinin yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptı. Gösteriden 2014 yılında ayrıldılar. Gösterinin sunuculuğunu Cyrus Sahukar, Rannvijay, Bani J ve Sonu Sood yaptı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde