Rahul Mahajan üçüncü eşi Natalya’dan boşandıktan sonra terapiye başladığını söyledi

şermin

Member
TV yıldızı ve merhum politikacı Pramod Mahajan’ın oğlu Rahul Mahajan, üçüncü eşi Natalya Ilina’dan boşandığını açıkladı ve terapistlerden yardım istediğini açıkladı. Çocuk sahibi olmak istediği için ayrıldığına dair söylentileri Times Of India’ya açıkladı. Ayrıca Natalya’ya ve önceki eşlerine boşanmalarının karşılıklı anlaşmayla olması nedeniyle nafaka ödemediğini söyledi. Ayrıca şunu okuyun: Rahul Mahajan üçüncü eşi Natalya Ilina’nın boşandığına ilişkin haberlere yanıt verdi

Rahul Mahajan ve Natalya Ilina evliliklerini uzun süre sır olarak sakladılar.
Rahul Mahajan, Natalya Ilina’dan boşanma hakkında

Rahul Mahajan bir röportajda şunları söyledi: “Duygularımla baş etmeme yardımcı olan terapistlerim var. Hindistan’da terapi yoluyla yardım istemek fazla damgalanıyor ama bunda utanılacak bir şey görmüyorum.” “Sanki hayatımda büyük bir deprem olmuş gibi. Sarsıntı hâlâ bir yerlerde var. Çok fazla travma var ama hayat devam ediyor. Güçlü olmaktan başka seçeneğin yok. Ona hâlâ sevgim ve saygım var. Aşk asla ölmez Onunla hiçbir bağlantım yok ve nerede olduğunu bile bilmiyorum. Ama aşk öylece ortadan kaybolmaz” diye ekledi.

Rahul ayrıca şu anda duygusal olarak müsait olmadığı için biriyle tanışıp aşık olmaktan korktuğunu da söyledi. Ayrıca kendisinin uygun olmadığını ve iyileşmeye ihtiyacı olduğunu söyledi.

Rahul Mahajan’ın çocuk istediği söylentileri üzerine

Rahul ve Natalya’nın daha önce çocuk istediği için evliliklerini sonlandırdıkları bildirildi. Spekülasyonu açıklığa kavuşturmak için Rahul şunu da söyledi: “Bu ilişkide asla bebek istemedim, hiç denemedik.” Sadece Dimpy ve ben çocuk sahibi olmaya çalıştık ve düşük yaptık. Natalya ve benim bebek sahibi olmak gibi bir planımız yoktu ve benim de böyle bir isteğim yoktu. 48 yaşındayım, artık bebek istemiyorum.” Sözlerine şöyle devam etti: “Boşanmalarımın hiçbirinde tek rupi nafaka ödemedim. Boşanmalarımın tümü rızayla gerçekleşti.

Konuşma sırasında Rahul, ayrılıklarının nedenleri hakkında yorum yapmaktan da kaçındı. Ayrıca Natalya’ya karşı herhangi bir nefretin olmadığını da iddia etti.

Rahul ve Natalya 2018’de evlendi. Evlendiğinde Rahul 43 yaşındaydı, Rus Natalya ise 25 yaşındaydı. Rahul daha önce Dimpy Ganguly (2010-2015) ve Shweta Singh (2006-2008) ile evliydi ve onu aile içi şiddetle suçlamıştı.