Rajeev Sen, Charu Asopa Resmi Olarak Boşandı; Diyor ki: “Veda yok”

şermin

Member
Uzun bir ayrılık ve toparlanma yolculuğunun ardından Rajeev Sen ve Charu Asopa resmen boşandı. Çift, Haziran 2019’da evlendi. Neredeyse dört yıl sonra, kızları Ziana’ya ortak ebeveynlik yapmaya devam ederken kendi farklı yolculuklarına başlamaya hazırlar. (Ayrıca okuyun: Charu Asopa: Rajeev’e Ziana’da sıcak bir şekilde hoş geldiniz demek istiyorum)

Rajeev Sen ve Charu Asopa resmen boşandı.
Rajeev boşandığını doğruladı

Rajeev haberi Times of India’ya doğruladı. “Boşandık” diye sorulduğunda onlara söyledi. Daha sonra Instagram’a da gitti ve boşanmaları hakkında kısa bir not yazdı. “Vedalaşma yok. Sadece birbirine tutunamayan iki insan. aşk kalacak Kızımıza her zaman anne ve baba olacağız” diye yazdı.

Boşanmaya giden uzun yol

Resmi olarak ayrılmadan önce Rajeev ve Charu birçok kez çift olmaya çalıştı. Ayrıldılar, başarısız ilişkileri hakkında medya röportajları verdiler ve tekrar bir araya gelerek hayranlarını gerçek durumları hakkında karanlıkta bıraktılar.

Charu, onu ona vurmakla bile suçladı. Herhangi bir münakaşadan sonra haftalarca veya aylarca ortadan kaybolacağını, onu tüm iletişim araçlarından keserek ona ulaşamayacağını ve nerede olduğunu bilemeyeceğini söyledi. “(Covid-19) karantinasından günler önce, beni üç aylığına terk etti. O sırada yalnızdım. Devenin sırtını kıran olay, evden ayrılıp bir otelde iki gün kalmasıydı. 45 yaşında olduğunu ve onu değiştiremeyeceğimi fark ettim. Birçok sorunumuz vardı ama kızımız Ziana’nın yararına çözüleceğini umuyordum. Ne yazık ki bu olmadı… Rajeev huysuz biri, bana bir iki kez küfretti ve hatta bana elini kaldırdı. Onu aldattığımdan şüphelenecekti. Ben Akbar Ka Bal Birbal için çekim yaparken, rol arkadaşlarıma benden uzak durmaları için mesajlar gönderirdi. Çalışmak benim için zorlaştı. Beni aldattığını hissediyorum ama bunu kanıtlayamam” dedi geçen yıl TOI ile yaptığı röportajda.

nafaka yok

Aynı röportajda Rajeev, Charu’nun nafaka istemediğini söylemişti. Ancak kızının geçimini “maddi olarak” sağlamak ve “eğitimine elinden gelen her şekilde destek olmak” istiyordu.

Bollywood yıldızı Sushmita Sen’in kardeşi Rajeev Sen, en son kendi yapımı olan Hasrat adlı kısa filmde görüldü. Ayrıca kendisine Bigg Boss teklif edildi ancak reddedildi. Charu Asopa, Baalveer TV dizisinde Devon Ke Dev… Mahadev Akhati Pari’de Revati’yi, Mere Angne Mein TV dizisinde Preeti ve Jiji Maa TV programında Piyali’yi canlandırmasıyla tanınır.