Ramayan aktör Arun Govil, Pran Pratishta törenine davet edildi

şermin

Member
Ramanand Sagar'ın Ramayan filminde Lord Ram karakterini oynayan usta oyuncu Arun Govil, 22 Ocak'ta Ayodhya'daki Ram tapınağının Pran Pratishta törenine katılma daveti aldığında duyduğu mutluluğu dile getirdi. Şehri ziyaret etmeyi ve Ram Lalla'nın darshan'ını almayı sabırsızlıkla beklediğini söyledi. (Ayrıca okuyun | Arun Govil, Ramanand Sagar'ın onu Lord Ram'ın Ramayan'daki rolü nedeniyle reddettiğini söylüyor; gösterinin kendisi için iyi olmadığının söylendiğini hatırlıyor)

Arun Govil ayrıca Başbakan Narendra Modi'ye de saygı duruşunda bulundu.

Arun ANI'ye şunları söyledi: “Pran Pratishtha töreni için davet aldığım için mutluyum ve buna tanık olmak ve Ram Lalla Darshan'da yer almak için oraya (Ayodhya) gitmeyi sabırsızlıkla bekliyorum. Bu çok büyük bir fırsat. Kendime bakıyorum.” Bunun hayatımda olduğu için şanslıyım; Her şey çok iyi gidiyor, pozitif bir atmosfer var, enerji var ve hepimiz çok mutluyuz.”

Amazon indirim sezonu geldi! Şimdi kendinize davranın ve tasarruf edin! buraya tıklayın

Bu ömür boyu olay için Başbakan Narendra Modi'ye teşekkür ediyoruz. “İnanıyorum ki, eğer bir kişinin hakkını vereceksek, o zaman çalışma şekli ve enerjiyi her yere yayması nedeniyle bunu Modi ji'ye veririz, ancak ben böyle bir çalışma olduğunda 'Durum budur. ” tek kişi tarafından yapılmaz. Tüm pozitif enerjiyi yayan kişi Modi ji'dir. Gerisi kolektif çalışmadır; herkes yıllarca çok çalıştı ve birçok insan fedakarlık yaptı ve hala çalışıyor. Yani ne olursa olsun, bu ömür boyu sürecek bir olaydır. Törenin 22 Ocak 2024'te yapılması planlanıyor.

Başbakan Narendra Modi'nin 22 Ocak'ta Ram Tapınağı'ndaki törene katılması bekleniyor. Etkinlik, Hindistan'dan ve yurt dışından çok sayıda VVIP misafirinin Ayodhya'daki uğurlu etkinliğe katılmak üzere davet almasıyla büyük ilgi gördü.

Ayodhya'daki Ram Lalla'nın (Çocuk Efendisi Ram) Pran Pratishtha töreni için Vedik ritüeller, ana törenden bir hafta önce, 16 Ocak'ta başlıyor.

Varanasi'den bir rahip Lakshmi Kant Dixit, 22 Ocak'ta Ram Lalla'nın kutsama töreninin ana ritüellerini gerçekleştirecek. 14-22 Ocak tarihleri arasında Ayodhya, Amrit Mahotsav'ı kutlayacak.

Binlerce adananın doyurulacağı 1008 Hundi Mahayagya da düzenlenecek. Büyük kutsama töreni için tapınak kasabası Uttar Pradesh'e gelmesi beklenen binlerce adanmışı barındırmak için Ayodhya'da birkaç çadır kent kuruluyor.

Sri Ram Janambhoomi Trust'a göre 10.000 ila 15.000 kişi için düzenlemeler yapılıyor. Yerel yetkililer, büyük tören çevresinde beklenen ziyaretçi akınına hazırlık yapıyor ve tüm katılımcılar için sorunsuz ve manevi açıdan zenginleştirici bir deneyim sağlamak amacıyla artırılmış güvenlik önlemleri uygulama ve lojistik düzenlemeler yapma sürecinde.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde