Rashami Desai, Ankita Lokhande'yi destekliyor ve Vicky Jain'in annesini eleştiriyor

şermin

Member
Rashami Desai, şu anda Bigg Boss 17'de yer alan endüstri arkadaşı Ankita Lokhande'ye sevgisini ve desteğini dile getirdi. Ankita'nın kayınvalidesi ve Vicky Jain'in annesi, Ankita'yı sempati için eski karısı Sushant Singh Rajput'un adını kullanmak da dahil olmak üzere birçok şeyle suçladıktan sonra Rashami, Ankita ve Vicky için bir not yazdı. Ayrıca Vicky ile Ankita arasındaki meselelerde sık sık onun tarafını tutan annesinden Bigg Boss'un evi dışında oyun oynamamasını istedi. Ayrıca şunu okuyun: Ankita Lokhande'nin annesi Vicky Jain'in annesiyle aynı fikirde değil

Rashami Desai, Bigg Boss evinde Ankita Lokhande ve Vicky Jain'in de dahil olduğu mevcut duruma tepki gösteriyor.
Rashami'den Ankita'ya

Rashami, Ankita Lokhande ile bir nostaljik fotoğraf yayınladı ve Instagram Hikayelerine şunları yazdı: “Olduğun gibi kal. Seni sen olduğun için seviyorum. Pek çok değişiklik yaşadınız ve bu sadece sizi etkilemiyor. Sevginizin ve sevdiğiniz kişinin katkısı aynı derecede önemlidir. Her şeyi sertliğinizle kazandınız ve #ankitalokhande virast main mila korkusuz tavrınız ne tujhe banaya hai oldunuz (korkusuz tavrınız bugün bulunduğunuz yere gelmenize yardımcı oldu).”

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024'e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın
Rashami, Vicky Jain'in annesine tepki gösterdi

Uttaran aktör ayrıca Vicky Jain'in annesinden oyun oynamamasını istedi ve Ankita'yı ekledi, “Ve seni gerçekten çok seviyorum. Buna hiç ihtiyacın yoktu. Ama büyük bir sevgiyle kabul ettin ve ailenin gösterinin biteceğini ve bunun Ankita ile ilgili olmadığını kesinlikle anlayacağını umuyorsun. Her ikisiyle de ilgili. Sen bununla baş edebilecek kadar olgunsun. Ve teyze aap ko shayad bura'nın yerini biliyorum. Par vo dono sadece dost hai (Teyze, bu konuda kendini kötü hissedebilirsin ama Vicky ve Ankita benim arkadaşlarımdır). #bigboss ve Yarışmacının bir parçasısınız. Bir sonraki bahar aake bigboss ve khele lütfen. Zindagi abhi baaki hai sadece dost (lütfen Bigg Boss'un evinin dışında oyun oynamayın. Hayatta daha fazlası var).”

Bigg Boss'ta Vicky Jain'in annesi

Son zamanlarda Vicky Jain'in annesi Bigg Boss 17'nin özel bir bölümünde göründü. Ayrıca oğlu ve geliniyle de evde tanışıp onlarla etkileşime geçti.

Ankita ve Vicky arasında ne olur?

Bir tanıtım klibinde Ankita, kayınvalidesinin tavrından şikayetçi olmuş ve onları her durumda Vicky'yi kendisine tercih ettikleri için sorgulamıştı. Annesine sevdikleri tarafından neden dövüldüğünü sorduğunda yıkıldı ve Vicky'ye bedava giriş hakkı verildi.

Vicky'nin annesi evden ayrıldıktan sonra bir röportajda Ankita'nın sempati kazanmak için programda Sushant Singh Rajput hakkında konuştuğunu söyledi. Ayrıca Vicky'nin ailesinin aktörle evlenmesini istemediğini de iddia etti. Vicky ve Ankita dizide sıklıkla tartışırken görülüyor. Ayrıca daha önce Vicky'yi boşanma konusunda uyarmıştı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde