Rashami Desai, Ranveer Singh ve Johnny Sins reklamının 'yüzüne tokat gibi çarptığını' söyledi: 'Yaralandım'

şermin

Member
Aktör Rashami Desai, Ranveer Singh ve yetişkin film yıldızı Johnny Sins'in yer aldığı, erkeklerin cinsel sağlık hizmetlerine ilişkin yeni reklamı eleştirdi. Rashami, Pazartesi günü Instagram Stories'de bir paparazzo hesabı tarafından yayınlanan reklamı yeniden paylaştı. Reklamın “tüm televizyon endüstrisi ve televizyonda çalışan insanlar için bir aşağılama” olduğunu söyledi. Ayrıca reklamın “yüze tokat” gibi geldiğini söyledi ve “televizyon sektöründe saygılı bir yolculuk” yaptığını ekledi. (Ayrıca okuyun | Priyanka Chopra ve Arjun Kapoor, Johnny Sins'in komik reklamı Ranveer Singh'e tepki gösterdi)

Rashami Desai, Ranveer Singha ve Johnny Sins'in reklamı hakkında konuştu.
Rashami'nin söyledikleri

Oyuncu şunları yazdı: “Bölgesel bir film endüstrisinde çalışmaya başladım. Daha sonra televizyon sektöründe çalışmaya başladı. İnsanlar buna küçük ekran diyor. Sıradan insanların haberleri, kriketleri, tüm #Bollywood filmlerini ve çok daha fazlasını izlediği yer. Bu beklenmedik rolü izledikten sonra bunun tüm televizyon endüstrisi ve televizyonda çalışan insanlar için bir aşağılanma olduğunu fark ettim.”

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!
Rashami, reklamın

Rashami, reklamın “tüm televizyon endüstrisi ve televizyonda çalışan insanlar için bir aşağılama gibi göründüğünü” paylaştı.
Rashami, Ranveer'in reklamının 'tokat gibi hissettirdiğini' söyledi

Sonra şunu ekledi: “Çünkü kendimizi her zaman daha küçük hissettik ve birbirimize öyle davrandık.” Aktörler gerçekten beyazperdede çalışmak istiyor, bize de tam olarak böyle davranılıyor. Herkes çok çalışıyor. Ama üzgünüm, TV şovu pe sab nahi dikhate (İnsanlar bunu göstermiyor). Bunların hepsi büyük ekranda oluyor. Ve biraz gerçeği göstermenin yanlış bir tarafı yok ama bu aslında tüm televizyon endüstrisi için bir test çünkü bence bu yüze atılan bir tokat.

Rashami notunu şöyle tamamladı: “Belki aşırı tepki veriyorum ama izleyicilerimize kültür ve sevgi gösteriyoruz. Ve kırıldım çünkü televizyon endüstrisinde saygılı bir yolculuk yaptım. Umarım bu duyguyu anlarsınız (birleştirilmiş eller emojisi). . #üzgün olmadığım için üzgünüm.”

Ranveer'in reklamı

Ranveer Singh Pazartesi günü Johnny Sins'in de rol aldığı reklamı paylaştı. Ranveer reklamı Instagram'da paylaştı ve şöyle yazdı: “Önemli olmak cesurca.” Reklam, tipik bir Hint televizyon dramasının komik bir parodisidir. Ranveer ve Johnny dahil tüm oyuncu kadrosu geleneksel kıyafetler giymiş. Ranveer'in Johnny'nin yer aldığı reklamı, oyuncu bunu internette yayınladığından beri internette trend oluyor. Nakuul Mehta ve Karan Kundrra'nın da aralarında bulunduğu bir dizi televizyon yıldızı reklamı övdü.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde