Reality yıldızı Meghan King, Başkan Biden’ın düğün hediyesini sakladığını açıkladı

şermin

Member
Meghan King, geçen yıl Cuffe Biden Owens ile evliliğinin feshedilmesinin ardından ABD Başkanı Joe Biden ve First Lady Jill Biden’ın düğün hediyesini elinde tutabileceğini açıkladı.

Eski Real Housewives yıldızı Meghan King, Başkan’ın düğün hediyesini saklıyor. (İmaj kredisi: YouTube/Andy Cohen ile Ne Olduğunu Canlı İzle)(YouTube)

Orange County’nin eski Real Housewives yıldızı, Andy Cohen ile Ne Olduğunu Canlı İzle’nin Çarşamba günkü bölümünde haberi paylaştı.

Cohen, King’e iptalden sonra hediyeyi kimin aldığını sorduğunda, King mutlu bir şekilde “Ben!”

Cohen, King’e bir beşlik çaktı ve “Belki buna değdi” diye şaka yaptı.

“Hayır, Andy, o değildi. Hayır, ”King hızla cevapladı.

33 yaşındaki, Bidens’in kendisine ve Owens’a “üzerinde başkanlık mührü bulunan güzel bir kristal kase” verdiğini söyledi.

AYRICA OKUYUN| “Bu pahalı değil mi?” Kim ve Khloe Kardashian, CGI gözyaşları ve sahte parmaklarla durumu netleştiriyor

Ayrıca daha önce Us Weekly’nin Başkan Yardımcısı Kamala Harris’in “bana bir not yazdığını” söylediğini aktarmıştı.

Reality şov sunucusu, King’e kısa evlilikleri hakkında soru sormaya devam etti ve ona evlenmek için “bir aydan fazla” bekleselerdi daha uzun sürer miydi diye sordu.

King dürüstçe, “Hayır, daha kısa olurdu” diye yanıtladı.

King ve Owens, Eylül 2021’de Biden’ın Pennsylvania’daki çocukluk evinde evlendi. Düğüne Cumhurbaşkanı ve eşi katıldı. Ancak çift iki ay sonra ayrıldı ve Temmuz 2021’de evliliklerini iptal etti.

Bu arada popüler TV kişiliği, evliliğin bir “hata” olduğunu ve “bir daha asla evlenmek istememesine” rağmen “aceleye geldiğini” kabul etti.

“Ben bir aşığım ve herkesin mutlu olmasını istiyorum. Bu hatadan bazı önemli dersler çıkardım. Eminim o da yapmıştır,” dedi geçen yıl Caroline Stanbury’nin Divorced Not Dead podcast’inde. “Kısa ve tatlıydı ve bitti ve iptal edildi.”

Page Six’e konuşan bir kaynağa göre, üç çocuk annesi annenin avukatı Andrew Felix’e “çok yakın” olduğu bildiriliyor.

AYRICA OKUYUN| Khloé Kardashian, Blac Chyna’yı ailesini dava ettiği için eleştirerek, “Sana dava açarken bir ilişki içinde olmak zor.”

İçeriden başka bir kaynak, “Hala çok yeni, ancak Andrew tam olarak ihtiyacı olan şey,” dedi.

King daha önce iki kez evlendi. 2007’de Brad McDill ve 2014’te Jim Edmonds ile evlendi.

Eski bir MLB oyuncusu olan King ve Edmonds, 2021’de boşanmalarını tamamladı. Edmonds, Eylül ayında Kortnie O’Connor ile evlendi.

King ve Edmonds, bir kızı Aspen’i ve ikiz oğulları Hart ve Hayes’i paylaşıyor.