Rekha, Ghum Hai Kisikey Pyaar Meiin’in promosyonunda aşkta saygıdan bahsediyor. Saygınlık

şermin

Member
Kıdemli aktör Rekha şimdi çok sevilen TV programı Ghum Hai Kisikey Pyaar Meiin’i tanıtmak için devreye girdi. 2021’de çok kısa bir süre Bigg Boss 15’te konuk oyuncu olarak yer aldıktan yıllar sonra Rekha’yı tekrar ekranda görmek bir zevk. Yeni Ghum Hai Kisikey Pyaar Meiin’de Rekha şimdi aşk hakkında bazı akıllıca sözler söylüyor. Ayrıca okuyun: Rekha, Filmfare gecesinde Kabir Bedi ile yeniden bir araya geliyor, nostaljik hayranlar Khoon Bhari Maang’ı anıyor

Ghum Hai Kisikey Pyaar Meiin Promo’dan bir fotoğrafta Rekha.
Yeni sezonun yıldızı kim?

Ghum Hai Kisikey Pyaar Meiin, bir aşk üçgeninin parçası olacak yeni başroller olarak Shakti Arora, Bhavika Sharma ve Sumit Singh ile nesiller arası bir sıçrama yaptı.

Gösteri promosyonunda Rekha

Yeni promosyonda güzel bir yeşil ipek sari, geleneksel takılar ve sindoor içinde Rekha yer alıyor. Bir tabloyu fırçaladıktan sonra, “Kisi ko sab mil gaya jo mili mohabbat mein shiddat, humein to rab mil gaya jo meilen mohabbat mein izzat” diyor. Onlar aşkta bağlılığı bulduklarında her şeyi aşkta bulmuşlar, ben aşkta Allah’ı bulmuşum ki bu bana saygı kazandırmıştır. Kalbin ilk şartı sevgidir ve sevginin ilk şartı saygıdır).”

Rekha hikaye hakkında daha fazlasını açıklıyor

Yeni karakterlerin yer aldığı dizinin yeni fotoğrafları gösterilirken Rekha şöyle devam ediyor: “Koi kisi ko dilo jaan se chahta hai lekin khandani izzat ki khatir usse apnana padta hai kisi aur ko. Pal bhar my anchaha rishta farz ban jata hai aur pyaar.” ek karz. Dil fir tadpenge intezar mein aakhir ye ghum hain kisike pyar mein (Kişi birine derinden aşık olur ama soyadının hatırı için başka birini kabul etmek zorundadır. İstenmeyen bir ilişki bir anda sorumluluk, aşk ise borç olur. Kalpler o kişi birine âşık olunca bir kez daha sızlayacak.)”

Star Plus promosyonu paylaştığında, “Savi ki kahani ke saath aage badh raha hai wo safar, jiska swaagat karne aayi hain khud Rekhaji.” To iss naye daur mein kaisa hoga iss nayi peedhi ka safari (Rekha is Savi’yi ve onun yeni yolculuğunu karşılamak için kendime geldim. Bu nesil aktörlerin yolculuğu nasıl olacak)? Jaanne ke liye dekhiye (daha fazlası için izleyin), #GhumHaiKisikeyPyaarMei gelecek sezon 28 Haziran 8 Mart StarPlus ve Disney+ Hotstar par.”