RHONJ yıldızı Teresa Giudice, Larsa Pippen'in doğum günü gönderisindeki “en kötü” Photoshop hatası nedeniyle eleştirildi

şermin

Member
07 Tem 2024 17:28 IST

52 yaşındaki TV yıldızı, düzenlenen plaj fotoğrafını Cumartesi günü Instagram'da Bravolebrity'deki meslektaşıyla paylaştı.

Teresa Giudice, son Instagram gönderisindeki “çılgın” Photoshop hatası nedeniyle ağır bir şekilde eleştiriliyor. The Real Housewives of New Jersey yıldızı, Larsa Pippen'la birlikte çekilmiş bir fotoğrafını paylaşarak ona mutlu bir doğum günü diledi. İkili mayolarla poz vermesine rağmen plaj Haberin Detaylarıı “belli ki” düzenlenmişti.

RHONJ Yıldızı Teresa Giudice, 'En Kötü' Fotoğraf Düzenlemesi Nedeniyle Hayranları Tarafından Eleştirildi (Instagram/ @teresagiudice)
RHONJ yıldızı 'en kötü' Photoshop hatası nedeniyle eleştirildi

52 yaşındaki televizyon kişiliği, düzenlenen plaj fotoğrafını Cumartesi günü Instagram'da Bravolebrity başrol oyuncusuyla paylaştı. Gönderinin başlığını şöyle yazdı: “Doğum günün kutlu olsun kızım @larsapippen. Gelecek için hepinize en iyisini diliyorum. Seni seviyorum.” Vücutlarının ana hatlarının başka bir fotoğraftan kesilip ayrı bir plaj resmine yerleştirildiği açıkça görülüyor.

AYRICA OKUYUN: “Hawk Tuah Girl”: Hailey Welch'in NYC'deki performansından ne kadar faydalandığı bu

Hayranları Giudice'i “utanç verici” fotoğraf düzenlemesi nedeniyle eleştirse de, “The Real Housewives of Miami” yıldızı aldırış etmedi ve “Seni çok seviyorum” yorumunu yaptı. Pippen de bu gönderiyi Instagram Hikayesinde “” mesajıyla paylaştı. Seni seviyorum @teresagiudice”. Bir hayran şunu sordu: “Bunu tercih edilir kılan asıl mantık neydi?”

Bir başka hayran “Zoom Haberin Detaylarıı var” derken bir başka hayran ise “Photoshop kabusu” yorumunu yaptı. Çok utanç verici.” Bir başkası, “En kötü fotoğraf düzenleme ödülünün sahibi” diye şaka yaptı. Çok sayıda acımasız yorumun ardından Giudice, gönderiyle ilgili yorumları kapattı ancak gönderiyi Instagram hesabında bıraktı.

AYRICA OKUYUN: Kate Middleton'un arkadaşı Wimbledon'daki görünüşünün ardındaki gerçeği açıklıyor: 'Bu bir sır değil…'

Bu arada Cumartesi günü 50. yaş gününü kutlayan Pippen, Miami, Florida'daki LIV gece kulübünde arkadaşlarıyla dışarıda bir gece geçirdi. RHOM yıldızı, Instagram'da kendi çocukluk fotoğrafını “Bir yılın yolculuğunu kutluyoruz” başlığıyla paylaştı. Real Housewives of Dubai'nin rol arkadaşları Caroline Stanbury ve Chanel Ayan da dahil olmak üzere diğer birçok Real Housewives yıldızı onu bu özel gününde tebrik etti.

Haberler / Eğlence / televizyon / RHONJ yıldızı Teresa Giudice, Larsa Pippen'in doğum günü gönderisindeki “en kötü” Photoshop hatası nedeniyle eleştirildi