RHONY mezunu Eboni K. Williams “mucize” bir bebeğin gelişini bekliyor

şermin

Member
PEOPLE'ın haberine göre Reality TV yıldızı Eboni K. Williams anne olmak üzere. The Real Housewives of New York City mezunu, ağustos ayında bebeğini bekliyor. İyi haber, tüp bebek tedavisini (IVF) duyurduktan iki yıl sonra kapısını çaldı ve donmuş yumurtalarını anne olmak için kullandığını açıkladı. Ayrıca küçük bir kız çocuğu beklediğini de açıkladı.

Eboni K Williams ağustos ayında “mucize” bebeğini bekliyor (@ebonikwilliamsInstagram)
Williams bebeğini “olağanüstü bir bebek” olarak nitelendirdi. İşte nedeni.

Tüp bebek yolculuğundan bahseden 40 yaşındaki oyuncu, sürecin zorluklarını ve kendisinin ve bebeğinin bu zorlukları nasıl aştığını anlattı. Williams şunları söyledi: “IVF'den geçen veya IVF'yi deneyen herkes, bu yolculuğun nihai sonucunun bebek olması için pek çok şeyin yolunda gitmesi gerektiğini size söyleyecektir.” ' “Mucize” çünkü gerçekten Tanrı'dan çok büyük bir iyilik almışım gibi geliyor.”

Bir günde 360 milyon Hintli bizi ziyaret etti ve genel seçim sonuçları için Hindistan'ın tartışmasız platformu olarak bizi seçti. En son güncellemeleri burada keşfedin!

Yargıç Eboni K. Williams ile Eşit Adalet'in yıldızı, yumurtalarını 34 yaşında dondurduğunu açıkladı. Yumurta toplama işlemi sırasında, tüm yumurtalar arasında sadece bir tane genetik olarak normal embriyonun bulunması kaderdi ve bu embriyonun transferi başarılı oldu. Bu yıl 16 Ağustos'ta kız çocuğunu karşılamak için sabırsızlanıyor.

Ayrıca şunu okuyun: Alec Baldwin'e yönelik suçlamalar, “Rust” saldırısıyla ilgili duruşmasından bir ay önce ailesi için bir realite dizisi yayınlayacağını duyurmasının ardından değerlendiriliyor.

“Çocukken çocuk sahibi olmayı hayal eden küçük kız değildim”

Anne adayı, uzun süredir anne olmanın yapılacaklar listesinde olmadığını itiraf etti. Yumurtalarını dondurduğunda bile bu yumurtaları gelecekte kullanıp kullanmayacağından ve ne zaman kullanacağından emin değildi. PEOPLE'a göre şöyle dedi: “Bunu inançla ve net bir şekilde söylemek istiyorum; Çocuk sahibi olmayı, onlara ne isim vereceğimi hayal ederek büyüyen küçük kız değildim. Bu benim hayalim ya da fantezim değildi. Bu konuda gerçek bir beklentim yoktu.”

Haberler / Eğlence / televizyon / RHONY mezunu Eboni K. Williams “mucize” bir bebeğin gelişini bekliyor