RHOSLC 4. Sezon Finali: Heather Gay Nihayet Jen Shah'ın Gözünün Morardığını Açıkladı

şermin

Member
Bravo'nun The Real Housewives of Salt Lake City'nin dördüncü sezon son bölümü 2 Ocak Salı günü yayınlandı. Sezon bitmeden ev hanımları ciddi tartışmalar yaşadı. Şok edici bir itirafta bulunan Heather Gay, sonunda Jen Shah'ın kendisine geçen sezon meşhur morarma yaptığını açıkladı. Heather, yüzleşme turları sırasında grubun yeni gelen Monica Garcia'nın Instagram hesabı Reality Von (Tea)se ile ilişkisini kınamasıyla bu açıklamayı yaptı.

Heather Gay Nihayet RHOSLC'nin 3. Sezonunda Jen Shah'ın Kendisine Mor Göz Verdiğini Açıkladı (Bravo, Instagram)
Heather Gay, Jen Shah'ın davranışı hakkında konuştu

Ev kadınları, Monica'nın program üyelerini, özellikle de şu anda hapis cezasını çekmekte olan tutuklu Jen Shah'ı hedef alan bir sosyal medya hesabıyla olan ilişkisi nedeniyle karşı karşıya geldi. Heather önceki sezonlarda yaşanan ihanetten derinden etkilenmiş ve Jen'i korumak için neler yaşaması gerektiğini açıklamıştı. Heather Monica'ya döndü ve şöyle dedi: “Bu grup hakkında hiçbir şey anlamadığını düşünüyorum. Beni dinle: kaçırdığın bir şey var.

Geçtiğimiz yılı sonlandırın ve 2024'e HT ile hazırlanın! buraya tıklayın

Şöyle devam etti: “Biz arkadaşız ve bu saçmalıkları daha önce Jen'le de yaşadık. Yıllarca korktuk. Uyanır uyanmaz bir yalanın yayılmasından, ifşa edilmesinden ve istismar edilmesinden rahatsız olurduk ama biz bunun için oradaydık. Ve biz sür ya da öl tarzı kızlarız ve her birimiz farklı zamanlarda çok at sürdük ve şüphe duygularını ve hiçbir işe yaramayan şeyleri bastırdık.”

Heather, Monica'nın davranışlarından duyduğu memnuniyetsizliği şu sözlerle ifade etti: “Kim olduğun mantıklı gelmedi, ama davranışların garip bir şekilde tanıdık geldi.” “Ya yaşadığımız acı ve uğradığımız eziyet ve işkence Yolları? Her gün onun için bok yedim. Onu korumak için yalan söylemem gerektiğini hissettim. Gerekeni yaptım. Bir kitap turuna çıktım ve onu savundum ve bana göz morarmasının berbat bir şey olduğunu düşündüm” diye ekledi.

Heather'ın itirafına ve ihanet duygusuna rağmen Monica yara almadan kaldı. Alaycı bir şekilde şöyle dedi: “Sonunda gerçeği söylediğine sevindim. Senin için çok iyi.”