Ridhiema Tiwari bebek sahibi olmayı planlıyor: Hiçbir şeyi zorlamıyorum

şermin

Member
Aktörler Ridhiema Tiwari ve Jaskaran Singh, 2018’de evlendiler ve şu anda birlikte mutlu bir hayatın tadını çıkarıyorlar. Ailelerini genişletme fikrine açık olsalar da Tiwari, akışa uymaya ve ilahi zamanlamaya güvenmeye inanıyor.

Ridhiema Tiwari, Jaskaran Singh ile evlendi.

“Kaderimde bir çocuk varken, bunlar Cenab-ı Hak tarafından planlanmıştır. Hiçbir şeyi zorlamıyorum ve hayatımda hiçbir şeyi kaçırıyormuşum gibi hissetmiyorum” diyen kadın, şu anda hem kendisinin hem de eşinin profesyonel hayatlarına odaklandığını sözlerine ekledi.

Raazz Mahal oyuncusu şöyle diyor: “Şu anda kocam (yönetmen) Meghna Gulzar ile bir film yapmaktan mutlu, ben de öyle. Bir de çocuk getirmek istemiyoruz.” [into this world] ve iyi planlamadığımız için her gün o ruhu büyütmekten korktuğumuz bir hayat yaşa. Yeh sab nahin ho sakta mujhse.”

Tiwari, toplumun evli çiftlere ebeveyn olmaları için uyguladığı baskılara gelince, yılmadı. “Bu insanlar bana (çocuğum olup olmadığını) sormaya bile cesaret edemiyorlar çünkü benden ve eşimden nasıl bir cevap alacaklarını biliyorlar. Benim için önemli olan ailem ve onlar da buna razı. Kayınvalidem bile iyi ve bizim mutluluğumuzun her şeyden önce gelmesini istiyorlar” dedi.

Son zamanlarda, birçok kadın kariyerlerine odaklanırken hayatlarının ilerleyen dönemlerinde gebe kalmak için yumurtalarını dondurmayı seçti. Ancak Tiwari şu anda buna ihtiyaç duymuyor. “Yumurta dondurmayı düşünecek yaşta değilim. Ben bu konuları düşünmüyorum. Gerekirse bir evlat edineceğim” diyerek sözlerini sonlandırıyor.

.

• YAZAR HAKKINDA

Delhi merkezli Syeda Eba Fatima, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, TV, OTT ve müzik hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün