Ridhima Pandit, Shubman Gill ile evlilik söylentilerini yalanladıktan sonra şifreli bir gönderi paylaştı: 'Doğru nedenlerle haberlerde yer almak istiy

şermin

Member
Aralık 2024'te kriket oyuncusu Shubman Gill ile evleneceği yönündeki söylentilere tepki gösteren televizyon oyuncusu Ridhima Pandit, yakın zamanda paylaştığı bir Haberda iddianın doğru olmadığını açıkladı. Cumartesi günü, son düğün söylentileri üzerine düşünmek için tekrar Instagram Stories'i kullandı. Ayrıca şunu okuyun: Ridhima Pandit, Shubman Gill'in düğün söylentileri karşısında sessizliğini bozdu

Ridhima Pandit, Shubman Gill ile düğün söylentileri nedeniyle haberlerde yer aldı.
“Özel bir insan gibi görünmeyebilirim ama öyle biriyim”

Bir Instagram gönderisini yeniden paylaşan Ridhima, şunları yazdı: “Dünden (Cuma) ve bu sabahtan (Cumartesi) sonra, bunu doğrulamanın iyi bir fikir olup olmadığından emin değilim ama evet… Öyle görünmeyebilirim. ” “Özel insanlar sosyal medyada nasıl düzenli olarak paylaşım yapacaklarını biliyorlar ve yine de sizin bilmediğiniz bir hayatı yaşıyorlar.”

Yalnızca HT Uygulamasından en son Hindistan Genel Seçim haberlerine özel erişim elde edin. Şimdi İndirin! Şimdi İndirin!

Aktör ayrıca Shubman Gill'in son düğün söylentileri hakkında şunları yazdı: “Her zaman, her zaman kilometre taşlarımı hepinizle paylaşacağım. Onları asla saklamam çünkü neden? Söylentiler temelde sadece hayal ürünüdür. Onu eğlendirmek istemiyorum. Her zaman doğru nedenlerle haberlerde yer almak isterim ve izleyicilerim bunu biliyor, bu yüzden her zaman sevginiz için teşekkür ederim. Sonunda bir Ted Konuşması daha…”

Ridhima Pandit geçtiğimiz günlerde Shubman Gill ile evlenmeyeceğini açıkça belirtti.

Ridhima Pandit geçtiğimiz günlerde Shubman Gill ile evlenmeyeceğini açıkça belirtti.
Düğün söylentileri

Ridhima Pandit'in son Instagram gönderileri, Bahu Hamari aktörünün Aralık ayında Rajinikant Shubman Gill ile evleneceğini iddia eden raporların ardından geldi. Ridhima kısa süre önce Instagram Stories'de bir Haber yayınladı ve şunları söyledi: “Gazetecilerin düğünüm hakkında soru sorduğu bir sürü telefonla uyandım, ama hangi düğün? Evlenmiyorum ve eğer hayatımda bu kadar önemli bir şey olsaydı çıkıp haberi kendim duyururdum. Bu haberin aslı yoktur.”

Shubman Gill henüz evlilik spekülasyonlarına yanıt vermedi. Daha önce kriket efsanesi Sachin Tendulkar'ın kızı Sara Tendulkar ile çıktığına dair söylentiler vardı. Shubman aynı zamanda aktris Sara Ali Khan'la da bağlantılıydı, ancak Koffee With Karan 8'in bir bölümünde onunla değil Sara Tendulkar ile çıktığını ima etti.

Haberler / Eğlence / televizyon / Ridhima Pandit, Shubman Gill ile evlilik söylentilerini yalanladıktan sonra şifreli bir gönderi paylaştı: 'Doğru nedenlerle haberlerde yer almak istiyorum'