Rithvik Dhanjani: Meditasyon pratiği bana barış içinde olmayı öğretiyor

şermin

Member
Rithvik Dhanjani’nin sosyal medya profiline hızlı bir bakış, onun bir seyahat bağımlısı olduğunu kanıtlamak için yeterli, ancak oyuncu, sadece seyahat ruhunu gidermek için değil, aynı zamanda fiziksel sağlığı ile zihinsel sağlığı arasında dengeyi bulmak için bir yolculuğa çıktığını söylüyor. -yapı.

Rithvik Dhanjani, hem fiziksel hem de zihinsel esenliğe öncelik vermenin önemli olduğuna inanıyor

Oyuncu, doğayı keşfetme konusunda tutkulu ve genellikle dağ gezilerinde görülüyor. Yeni bir güç bulması için dağların onun için harika bir sığınak olduğunu düşünüyor.

“Dağlar kesinlikle doyamadığım en huzurlu sığınaklar. Ama dağlara huzur bulmak için gitmiyorum. Huzurun içinizde olduğuna ve sürekli meditasyon yaparak bunu doğal olarak hissedebileceğinize inanıyorum. Meditasyon uygulaması bana barış içinde olmayı öğretiyor” diyor Dhanjani.

34 yaşındaki oyuncu için hem zihinsel hem de fiziksel sağlığı her şeyden önce gelir. Oyuncu kabaca aynı: “Zihinsel ve fiziksel sağlık arasında doğru dengeyi bulmak herkes için önemlidir.” Sürekli olarak aklı başında kalmama yardımcı olan tek şey, farkındalık meditasyonu uygulamasıdır. Meditasyon, hem kişisel hem de profesyonel hayatımda odaklanmama ve sakin kalmama yardımcı oldu.”

Aslında, insanları iç huzuru bulmak için meditasyon yapmaya da teşvik ediyor.

“Meditasyon, zihin ve bedeni uyumlu hale getirmeye yardımcı olur. Zihniniz sakinleştiği anda, fiziksel varlığınız otomatik olarak yerini buluyor.” Oyuncu, insanları hayatlarını büyük ölçüde değiştirecek olan meditasyonu hayatlarına dahil etmeye teşvik ediyor. Ayrıca, düzenli egzersiz ve dengeli beslenmenin sağlıklı bir yaşam tarzı için gerekli olduğundan bahsetti” dedi.