Rooprashmi Sharma: En yakın arkadaşım Nitesh’i kaybettikten üç ay sonra hâlâ bunu kabullenmeye çalışıyorum

şermin

Member
Eski adıyla Shweta Dadhich olarak bilinen aktör Rooprashmi Sharma, sevdiğiniz birini kaybettikten sonra yeni bir hayata başlamanın kolay olmadığını iddia ediyor.

Rooprashmi Sharma

“Hayatta ilerlemek bir tür mücadele ve bunu söylemek yapmaktan daha kolay! Geçen yıl babamı kaybettikten sonra hayatımı yeniden kurmaya çalışırken en iyi arkadaşım (aktör) Nitesh Pandey’i kaybettim. Bu sektörde gerçek dostluklar bulmak zor ve ikimiz de sadece birkaç yıl içinde en iyi bağı kuracak kadar şanslıydık. O sadece rol arkadaşım değildi, aynı zamanda gerçek bir arkadaşım ve tek arkadaşımdı. Bugün, onu kaybettikten tam üç ay sonra hâlâ bununla uğraşıyorum. Bu yüzden işime dönemedim ve aklımı başıma toplayıp yeniden odaklanmam aylar sürdü” diyor Özel teklif 26 Ve Na Aana, Des Laado’dur Aktör.

Nitesh Pandey'in ölümünden sonra Rooprashmi'nin Instagram gönderisi (Instagram/rooprashmi0807)

Nitesh Pandey’in ölümünden sonra Rooprashmi’nin Instagram gönderisi (Instagram/rooprashmi0807)

Sharma, işten uzak durmanın kesinlikle bilinçli bir karar olmadığını ekliyor. “Ki ho kya raha hai’yi anlamak benim için aslında çok zordu. Ek dum se kuch bhi ho jata hai. Hayat o kadar tahmin edilemez ki, tüm planlarınız göz açıp kapayıncaya kadar boşa çıkabilir. O noktada yeniden ayağa kalkacak enerjim kalmamıştı ve doğru ruh halinde olmadığımı fark ettim. Geçen ayın sonlarına doğru dikkatimin dağıldığını hissettim ve aldığım yanıt, sete geri dönmenin bir aktör için rahatlık bulmanın en iyi yolu olduğu yönünde oldu.”

Baat Hamari Pakkihai Oyuncu yakın zamanda bir televizyon programında çalışmaya başladı. “Katıldığımda Dil Diyaan Gallaanİşe dönüp karakterin hakkını vermekten biraz korktum. Şans eseri işe döndükten sonra zihnim sakinleşti ve işim beni baştan sona meşgul etti. İşteyken stres ve depresyon azaldı ve içimdeki sanatçı kontrolü ele aldı. Yeni rol arkadaşlarım ve ekibim de bana güçlü bir varlık olduğumu gösterdi. Bu yüzden şimdilik daha yoğun olmak, daha fazla çapraz medya çalışması yapmak ve yola çıkmak istiyorum” diye bitiriyor.

• YAZAR HAKKINDA

S Farah Rizvi, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için Bollywood, OTT, televizyon ve kültür hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün