Rose Khan: Bölümlü şovlardan uzak durmak için düşünceli bir karar verdim

şermin

Member
Son görüldüğü yer Maç: İlk dava Ve Jamtara-2aktris Rose Khan, herhangi bir sanatçının zanaatına saygı duymasının ve tanınmasının eşit derecede önemli olduğunu iddia ediyor.

Gül Han

“Hepimiz zanaatımızın ve kariyerimizin gelişmesini istiyoruz, aksi takdirde biz oyuncular bu mesleğe kanımızı ve terimizi verirdik. Bana zaman ayırmadan saatlerce, aylarca yorulmadan çalışın. Hepimiz takdir edilmeye can atıyoruz ve iş yerimize saygı duymayı hak ediyoruz. Bu nedenle, çok sıkı bütçe nedeniyle epizodik şovlardan uzak durmaya karar verdim, sanatçılara temel kolaylıkların sağlanmasında bir sorun vardı. Büyümenin ve ilerlemenin zamanının geldiğini biliyordum. Günlük dizide iyi bir rol istedim ve Kumkum Bhagya ile oldu. O zamandan beri geri dönüş olmadı” diyor 20 yaşındaki Khan.

Çocuk sanatçı olarak başladı. bu Komut-3 Oyuncu şunları ekliyor: “Sektöre erken başladığınızda birçok şeyi erken anlıyorsunuz. Bir bakıma iyidir, ama aynı zamanda başkalarına yeteneklerinize dair bir algı verir. Ancak büyüdükçe, yol boyunca öğrenir ve bunun aslında gerçek öğrenme olduğu gerçeğine uyum sağlarsınız. Neyse ki, hem büyük hem de küçük ekranlarda çeşitli karakterleri canlandırırken bu algıların üstesinden gelebildim ve elimden gelenin en iyisini yapabildim.”

Khan şu anda her gün bir televizyonla meşgul ve daha fazla iş üstlenmek istiyor. “Gösteride merkezi bir rol oynuyorum. Dharam Patni Ayrıca, filmde veya OTT alanında şimdiye kadar yaptığımdan farklı bir şeyi hevesle arıyorum” diye ekliyor.