Rubina Dilaik sürekli hamilelik söylentileri hakkında: İnsanların tahmin etmesine izin veriyorum

şermin

Member
Aktris Rubina Dilaik, ara sıra sosyal medyada ortaya çıkan çevrimiçi nefret ve hamilelik söylentilerinin artık onu rahatsız etmemesi nedeniyle kalın bir cilde sahip görünüyor. Daha önce bir doğum hastanesi binasında gezinmişti ve yakın zamanda dökümlü bir elbiseyle bir paylaşım yaptığında sosyal medya kullanıcıları onun hamile olduğunu öne sürmüştü.

Aktris Rubina Dilaik 26 Ağustos’ta 35. yaş gününü kutluyor.

Bu ısrarcı hamilelik söylentileri hakkında Rubina şunları söylüyor: “Kamuya mal olmuş bir kişi olarak söylentilerin ve spekülasyonların her zaman var olduğunun farkındayım. Bu konuda yapabileceğim fazla bir şey olmadığını biliyorum, bu yüzden bu tür şeyler umurumda değil.”

Oyuncu, bu tür söylentilerin ilgi odağı olmanın bir parçası olduğunu ancak kişisel hayatını veya mesleki taahhütlerini etkilemediğini vurguladı. “İşimle ya da özel hayatımla ilgili hiçbir söylenti bana dokunmuyor. Kamuya mal olmuş kişiler olarak hayatlarımızı ifşa ettik, böylece insanlar etkinliğe sahip oldu, yani bu tamamen sorun değil. İşimi yapmaya devam ediyorum ve insanların tahmin yürütmesini sağlıyorum,” diye ekliyor Chal Bhajj Chaliye ile Punjabi film endüstrisinde ilk kez sahneye çıkacak olan aktris.

Küçük ekranın popüler yüzü olan oyuncu, uzun süredir Pencap sinemasına girme arzusunu ortaya koyuyor. “Doğru fırsatı ve doğru senaryoyu arıyordum ve bu film tam da aradığım şeye uyuyordu. Bu bir dram-komedi ve beni çeken de bu oldu. Filme lezzet katan neşeliliği ve mizahı sevdim. Aktör, “Pencap şarkılarını çekerken çok eğlendim” diyor.

Rubina bu projeyi filme almayı “benzersiz bir deneyim” olarak nitelendiriyor ve sektörün benzersiz çalışma tarzını kabul ediyor. “Her sektörün kendine özgü çalışma tarzı var ama Pencap’taki iş deneyimi büyük ölçüde farklılık gösteriyor. Hoşunuza giden farklı bir bölgesel lezzet var” diyor ve Pencap film endüstrisinin nüanslarına uyum sağlamakta zorlanmadığını ekliyor.

“Himaşal Pradeş’te Pencap sınırına yakın bir yerde büyüdüğüm için bu kültüre aşinayım ve ona her zaman bir sevgi besledim, bu yüzden kolay oldu. Ayrıca okuldaki ve üniversitedeki birçok arkadaşımın Pencaplı olduğu bir ortamda büyüdüm, dolayısıyla bu etki oradaydı. Ayrıca kocam Abhinav (Shukla, aktör) Pencaplı olduğundan onu on yıldır tanımak daha da kolay” diyor bugün 35 yaşına giren aktör.

Bu yılki doğum günü için özel planın ne olduğu sorulduğunda Choti Bahu oyuncusu mütevazı olacağını açıkladı. “Los Angeles’tayım ve bu, yapmayı çok istediğim, gecikmiş bir tatildi. Neredeyse dokuz yıl sonra ABD’ye geri döndüm. Plansız ve basit, hafif bir bavulla geldim. Her gün kalkıp kahvaltı yapmak ve sonra ne yapmak istediğime karar vermek istiyordum. Yani doğum günü yalnızca burada gerçekleşecek” diye bitiriyor.