Rubina Dilaik trafik kazasını anlatıyor: Birkaç saniye şoktaydım

şermin

Member
10 Haziran’da Mumbai’de bir trafik ışığında arabasına bir kamyon şoförü çarptığında ölümcül bir durumdan kıl payı kurtuldu. Ve hikaye bugün bize hala aktris Rubina Dilaik tarafından anlatılıyor.

Aktris Rubina Dilaik’in eşi Abhinav Shukla durumu kontrol altına almak için geldi.

Ayrıntıları paylaşarak şöyle diyor: “Sinyal sarıya döndüğü için arabam yavaşlıyordu ki arkadan aniden sarsıldım. Bu, Malad’daki Inorbit Alışveriş Merkezi’nin yanında. Bu kamyoncu adam bize arkadan çarptı, benim arabam 40-60 vitesteydi. Kafamı önümdeki koltuğa çarptım, sonra geri geldim ve sırtımın alt kısmına indim. Darbe o kadar güçlüydü ki birkaç saniye şokta kaldım. Sonra Abhinav (Shukla, aktör koca) geldi ve durumu halletti.”

Hatta Shukla daha sonra tweet attı, “…Telefonda trafik ışıklarından atlayan aptallara dikkat edin…” Dilaik, yaptığı ilk şeyin onu hastaneye götürüp tıbbi testler yaptırmak olduğunu söylemeye devam ediyor. “Neyse ki testler sırasında her şey yolunda gitti. Bunu birçok kez Bangur Nagar ve Hypercity arasında Andheri’ye doğru sürerken gördüm – insanlar durmuyor ve sinyale uymuyor. Birkaç gün önce Abhinav ile yaptığım ve insanların sinyali hafifçe atladığı konuşmayı çok net hatırlıyorum. Yakın geçmişte ailemde yaşanan ilk trafik kazası değil” diyor Dilaik.

Aktörün teyzesi ve kuzenleri, Chandigarh’da sarhoş bir kamyon şoförü arabalarına çarparak ciddi şekilde ezdiğinde benzer bir olaya karışmıştı. Ancak yolcular kıl payı kurtuldu. “Orada olmak çok tehlikeli,” diye üzülüyor, “çünkü insanlar trafik kurallarına uymuyor. Senin başına gelirse, sinirlerini bozar. Bu kamyon şoförü hakkında yasal işlem başlattım. Bu tür şeyleri bıraktığımızda, onları yaymamakla sorumsuz oluyoruz. Bir arkadaşım birkaç gün önce beş aylık kızıyla birlikte taksideyken bir araba ona çarptı. Sinyali beklediler.”

• YAZAR HAKKINDA

Rishabh Suri, günlük eğlence ve yaşam tarzı eki HT City için film, televizyon ve OTT hakkında yazıyor. …ayrıntılı olarak görün