Rupali Ganguly, Anupamaa'daki başrol oyuncusu Rituraj Singh'i duygusal bir şekilde anıyor

şermin

Member
Aktris Rupali Ganguly, Anupamaa'daki rol arkadaşı Rituraj Singh'i anan duygusal bir not yazdı. Rupali ayrıca Salı günü Instagram'da Rituraj'ın fotoğraflarını paylaştı. Ayrıca onun “ilginç mizah anlayışı, dünya sinemasına ilişkin engin bilgisi ve yeteneği” hakkında da yazdı. (Ayrıca Okuyun | Hansal Mehta, Vivek Agnihotri ve Sonu Sood, Rituraj Singh'in ölümü nedeniyle taziyelerini bildirdi)

Rupali Ganguly, Rituraj Singh'e bir not adadı.
Rupali, ekran alanını Rituraj ile paylaşmanın bir onur olduğunu söylüyor

Resimlerde Rituraj, mutfakta çeşitli pozlar verirken şef şapkası ve önlüğü takıyordu. Siyah bir tişört, blazer ve pantolon giyiyordu. Fotoğrafları paylaşan Rupali, gönderiye şu şekilde başlık attı: “Sevgili Bay Rituraj, sizinle ekran alanını paylaşmak bir onurdu… en sevdiği konuyu başkalarına öğreten bir öğretmenden öğrenen coşkulu bir öğrenci gibi, ben de çok sevindi.”

Kriket heyecanını daha önce hiç olmadığı gibi, yalnızca HT'de keşfedin. Şimdi keşfedin!
Rupali yakınıyor: “Daha öğrenecek çok şey vardı”

“Çalışmalarımı gördüğünü söylemiştin ama ben sana, izleyerek büyüdüğüm televizyon efsanelerinden birinin yanında durarak sıradaki yerimi kazanabileceğimi kanıtlamak istedim… onun sahnelerimizden sonraki her şeyi bilen gülümsemesi. “Ve cesaret verici sözleriniz benim için bir tanıklık gibiydi… Nazik sözlerinizi sevdim… ama öğrenecek daha çok şey vardı efendim…” diye ekledi.

Rupali, Rituraj'a fotoğraflarını göndermekte “geç” kaldığını söyledi

Rupali ayrıca şöyle yazdı: “Şef şapkasını takarken çektiğim o fotoğraflar… Onları sana çok geç gönderdim… Bunların buraya hatıra olarak asılacağını hiç düşünmemiştim…” Hayat hikayeleri , onun ilginç olanı Mizah anlayışınız, dünya sinemasına dair engin bilginiz ve yeteneğiniz her zaman hatırlanacak.”

Sözünü şöyle tamamladı: “Anupamaa'm için Yashpal Efendim'e teşekkür ederim. Silinmez bir izlenim bırakan sözleriniz için teşekkür ederiz… Rupali. Huzur bulmanızı dilerim, Om Shanti (katlanmış el emojisi).” Rupali ayrıca şu hashtag'leri de ekledi: Rituraj, Sadgati, Rupali Ganguly, Remembrance, Jai Mata di ve Jai Mahakaal.

Rituraj'ın hayatı ve kariyeri hakkında

Yakın bir arkadaşı, Rituraj'ın Salı sabahı erken saatlerde evinde kalp krizi nedeniyle hayatını kaybettiğini söyledi. 59 yaşındaydı. “Mide rahatsızlığı nedeniyle hastaneye başvurdu ve birkaç gün önce taburcu edildi. Amit Behl, PTI haber ajansına verdiği demeçte, saat 12.30 civarında evinde kalp krizinden öldü. Amit, ölümü aktör Pallavi Joshi'den öğrendiğini söyledi.

Geride eşini ve iki çocuğunu bırakıyor. Rituraj dizilerde, filmlerde ve OTT programlarında tanınan bir yüz oldu. Televizyon çalışmaları arasında Banegi Apni Baat, Hitler Didi, Shapath, Adaalat ve Diya Aur Baati Hum yer alıyor. Ayrıca Hint filmlerinde ve Bandish Bandits, Made in Heaven ve Indian Police Force gibi OTT şovlarında yardımcı rollerde yer aldı. Ayrıca Badrinath Ki Dulhania da dahil olmak üzere birçok filmde rol aldı.

Eğlence! Eğlence! Eğlence!
🎞
🍿
💃
Takip etmek için tıklayın WhatsApp kanalı
📲
Günlük dedikodu, film, program ve ünlü güncelleme dozunuz tek bir yerde