Rupali Ganguly, Nitesh Pandey’in ailesinin evini ziyaret eder. Saygınlık

şermin

Member
Rupali Ganguly, Nitesh Pandey’in ailesini Mumbai’deki evlerinde ziyaret etti. Oyuncu, Nitesh ile Star Plus programı Anupamaa’da çalıştı. Çarşamba günü ölüm haberinden duyduğu dehşeti dile getirmiş ve tepkisini Twitter’da yayınlamıştı. taziye için evinde görüldü. Aktris Yesha Rughani ve Nitesh’in kayınbiraderi Sidharth Nagar da evine yürürken görüldü. (Ayrıca okuyun: Om Shanti Om Oyuncu Nitesh Pandey’nin Otelde Kalp Krizinden Öldüğünden Şüphelenildi)

Anupamaa yıldızı Rupali Ganguly, Nitesh Pandey’in ailesini evinde ziyaret etti.
Rupali, Pandey’lerin evini ziyaret ediyor

Rupali tweet attı, “Ben sağırım… Bu #NiteshPandey’e inanamıyorum.” Salı günü, oyuncu başka bir rol arkadaşı Vaibhavi Upadhyaya’nın kaybının yasını tuttu; Sarabhai Vs Sarabhai adlı komedi programında birlikte çalışmışlardı. Bir paparazzi hesabında yayınlanan bir Haberda, Rupali’nin kayınbiraderi ile görüştükten sonra Nitesh’in evinden ayrılırken oldukça duygulandığı görülüyor. Ziyaret için sarı çiçekli beyaz bir Hint kostümü giydi.

Çarşamba günü erken saatlerde Times Now, Rupali’nin Nitesh ile son görüşmesini tartıştığını aktardı. Şöyle hatırladı: “Daha bu ay bir film toplantısına çok geç gitmiştim ve arabasının uzaklaştığını gördüm, bu yüzden onu aradım ve seni gördüğümü söyledim ve dedi ki: Tu ruk main aata hoon gaadi ghumake (gidiyorum. arkanı dön). arabam geldi ve geldi) ve “Hayır, hayır ghar jaa agale hafte milte hai” (Hayır, eve git, haftaya buluşuruz) dedim. Genç haft ho gaye uss baat ko (üç hafta geçti) ve şimdi onunla asla tanışmayacağım. Buna inanamıyorum!” Kritika Kamra ve Manoj Bajpayee gibi diğer ünlüler de Nitesh’in ölümüne tepki gösterdi.

Nitesh’in Rupali ile yaptığı eski Instagram gönderisi

Ocak ayında Nitesh Pandey, Anupamaa’da Rupali ile çalışmak hakkında yazdı. “Sevgili arkadaşım @rupaliganguly ile #anupamaa setlerinde bir kez daha işbirliği yapmak çok eğlenceli ve bir zevk. Sizin ve şov için daha fazla güç. Altüst! @starplus @disneyplushotstar @rajan.shahi.543.” İkilinin kameraya gülümsediği bir fotoğrafını yayınlamıştı. Merhum oyuncu günlük televizyon dizisinde Dheeraj Kapoor’u canlandırdı.

Nitesh bundan sonra Raghav Juyal, Kritika Kamra ve Dhairya Karwa ile birlikte Umesh Bisht’in yönettiği Zee5’in Gyaarah Gyaarah filminde olacak. Khosla Ka Ghosla (2006), Om Shanti Om (2007), Dabangg 2 (2012), Madaari (2016), Rangoon (2017) ve Badhaai Do (2022) gibi filmlerde ve Astitva ve Ek gibi TV şovlarında rol aldı. Prem Kahani, Manzilein Apani Apani, Saaya, Durgesh Nandini ve Justajoo.